Zamiana

Zamiana

Zapraszamy na spektakl Zamiana! To zwariowana komedia z wątkiem kryminalnym w gwiazdorskiej obsadzie. Zamiana bilety na spektakl już w sprzedaży.

Zamiana fabuła

Spokojne małżeństwo Briana i Susan Flowers postanawia spędzić wymarzone wakacje w hiszpańskiej Marbelli. Przepiękna willa. Słońce. Morze. Spokój. Przynajmniej taki był plan, dopóki Susan nie otworzyła szafy...A potem wszystko toczy się według znanej i sprawdzonej zasady: coraz szybciej, coraz śmielej i w coraz bardziej zwariowany sposób.  

 

Kim jest człowiek z torbą na głowie? Czy zagadka wielkiego młota jest do rozwiązania? Czy mafia z Torremolinos to najstraszniejsi ludzie na świecie?  I kim jest zagadkowy właściciel domu, Pan Dobson?

 

Kup bilet na spektakl Zamiana  i poznaj odpowiedzi na te wszystkie pytania!

Zamiana obsada i twórcy

Obsada:

 • Zuzanna Grabowska / Adrianna Borek 
 • Joanna Opozda / Agnieszka Mrozińska 
 • Paweł Koślik / Wojciech Błach 
 • Patryk Pniewski / Marcel Sabat 
 • Tomasz Oświeciński / Tomasz Dedek 
 • Robert Jarociński / Jakub Wieczorek 
 • Bartosz Obuchowicz 

Twórcy:

 • Reżyseria: Jerzy Jan Połoński 
 • Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak 
 • Scenografia i kostiumy: Agnieszka Sasim 
 • Opracowanie muzyczne: Filip Kucharczyk 
 • Asystent reżysera: Roksana Szmigiero  

Zamiana spektakle

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zamiana
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/