„Wakacje all inclusive” komedia dla dorosłych

„Wakacje all inclusive” komedia dla dorosłych

Serdecznie zapraszamy na pokład samolotu Boeing 737, który zabierze państwa was do Huragandy. To nie tylko komedia, to prawdziwa rozrywka all inclusive! Wakacje all inclusive bilety na spektakle w Teatrze Wit-Wit w Gliwicach już w sprzedaży.

O spektaklu Wakacje all inclusive

W luksusowym hotelu Marhaba Resort & Spa poznacie Agnieszkę i Janka, małżeństwo z 27-letnim stażem, które wyruszyło w podróż swoich marzeń. Jednak na ich drodze staje nieporadny rezydent, szalony steward oraz pedantyczna pani z Agencji Reklamowej. Jedno nieporozumienie sprawi, że to będą to  niezapomniane wakacje.

Wakacje all inclusive obsada i twórcy

Scenariusz: Adam Barabasz

Reżyseria: Beata Deutschman
Występują:
Janek : Grzegorz Cinkowski
Agnieszka : Jolanta Zielińska
Marta: Ewa Witomska
Stewart/recepcjonista/animator : Kamil Bochniak
Rezydent : Stanisław Witomski
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

„Wakacje all inclusive” komedia dla dorosłych
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/