Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza

Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DATY Spektakl zaplanowany w Rzeszowie na 1 października o godz. 19, zostaje przeniesiony na 15 października na godz. 16.  Miejsce pozostaje bez zmian.

 

Zapraszamy na spektakl Triathlon story, który odbędzie się w Rzeszowie, Wrocławiu i Poznaniu. Triathlon Story bilety na spektakle w Katowicach już w sprzedaży. 

 

Czas trwania spektaklu: 1 godz. 40 min (z przerwą)

 

  • Chorzów - 09.07.2022, Teatr Rozrywki w Chorzowie,
  • Rzeszów  - 15.10.2022, Filharmonia Podkarpacka
  • Gdynia - 22.10.2022, Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia
  • Wrocław - 19.11.2022, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  • Poznań - 26.11, Aula Artis

Triathlon Story fabuła spektaklu

Sztuka „Triathlon story czyli Chłopaki z żelaza” to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia. W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli. Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe porozumienie a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

 

„Triathlon story” rozbraja szczerością, uwodzi potężna dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska. Gwiazdorska obsada gwarantuje doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza obsada

  • Waldemar Błaszczyk

  • Andrzej Deskur

  • Piotr Nowak

  • Michał Żurawski

  • Leszek Lichota
pokaż więcej... zwiń

Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/