Koszmar aktora

Koszmar aktora

Koszmar aktora w Teatrze Rampa! Zapraszamy na improwizowany spektakl. Niezapomniane emocje gwarantowane. Koszmar aktora bilety już dostępne.

Koszmar aktora

W świecie utartych schematów, wielokrotnie poprawionych i cyzelowanych scenariuszy zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju Koszmar aktora.

 

Spektakl złożony z gier i wyzwań aktorskich, których główną wadą, ale i zaletą, jest brak scenariusza a właściwym reżyserem spektaklu jest zgromadzona w Teatrze publiczność. Aktorzy i aktorki Rampy zmierzą się z zupełnie nieprzewidywalną materią spektaklu improwizowanego w scenach, w których będą musieli m.in.

 

  • poprowadzić konferencję prasową, nie wiedząc kim są i w jakiej sprawie konferencja została zwołana,
  • rozmawiać ze sobą tylko i wyłącznie pytaniami,
  • wziąć udział w rozmowie o pracę, nie wiedząc o jakie stanowisko się starają,
  • zagrać scenę, w której wybrane przez publiczność litery są zakazane
  • i wiele więcej.

Spektakl poprowadzi Mateusz Płocha – dramaturg Teatru Rampa, a także improwizator Klubu Komediowego oraz wykładowca warszawskiej Akademii Teatralnej.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koszmar aktora
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/