Jadwiga

Jadwiga

Kup bilety na spektakl "Jadwiga" w Teatrze XL w Warszawie!

MIELIŚCIE KIEDYŚ PROBLEM Z MAMUSIĄ? A MOŻE TEŚCIOWĄ?
JADWIGA PIEKIELNA MAMUŚKA TO KOMEDIA,  W KTÓREJ  ZOBACZYMY JAK z iście brazylijską fantazją przenikają się dwa światy,zapewniając WIDZOWI potężną dawkę śmiechoterapii, ale i prowokując do przemyśleń.

KOMEDIA osadzona jest we współczesnych realiach. Jacek- mężczyzna w średnim wieku, próbuje wyrwać się z tłamszącej go relacji z rodzicielką czyli tytułową Jadwigą.  Poczucie winy, podsycane przez piekielną mamuśkę nie pozwala mu jednak na odcięcie pępowiny. Całe życie spędzone pod dyktando uczyniło z mężczyzny  bezwolnego synusia mamusi. I pewnie wszystko  toczyłoby się  po staremu czyli zgodnie z wizją  pani Jadwigi. Niestety  Jacek wbrew jej woli   zakochuje się w apetycznej Marlenie i chce „pójść na swoje.”    Pikanterii całej historii doda  fakt, że zaborczą o syna rodzicielkę  próbuje uwieść Antoni, listonosz łowca majątków.

 

reżyseria: Andre de la Cruz

autorka: Victoria Vascari

występują: Miriam Aleksandrowicz, Robert Kibalski, Iza Górska, Patryk Pawlak

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jadwiga
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/