Happiness

Happiness

Bilety do Nowego Teatru w Warszawie na spektakl "Happiness"

Adaptacja sceniczna filmu "Happiness" Todda Solondza w przewrotny sposób nakreśla profile bohaterów, których osobliwe kreacje zdają się przywodzić uniwersalne dylematy poszukiwania szczęścia i relacji międzyludzkich. Ujęcie przedstawianych historii w formę taneczną wzmacnia symbolikę przekazu, podkreślając tragikomizm postaci, które widz obserwuje w towarzystwie intrygujących kompozycji muzycznych.

Zespół tańca współczesnego Club Guy & Roni gości po raz 1-szy w Warszawie. Grupa kierowana przez Guy Weizmana i Roni Haver zyskała uznanie widzów europejskich teatrów i festiwali, m.in w Paryżu, Rzymie, Berlinie, Madrycie i na Jacob’s Pillow Festival w Stanów Zjednoczonych. W międzynarodowym składzie działającej od 2002 roku grupy występuje Polak Igor Podsiadły, laureat nagrody Swana dla najlepszego tancerza tańca współczesnego w Holandii w 2014 roku.
Ta prestiżowa nagroda została także przyznana grupie Club Guy & Roni za Midnight Rising – najlepszy spektakl tańca współczesnego w Holandii w 2013 roku. 

Zespół Slagwerk Den Haag działający od 1977 r. uznawany jest za jedną z czołowych grup perkusyjnych na świecie. Tworzy go już trzecia generacja muzyków. Grupa ceniona jest za instrumentalne innowacje i własny repertuar. Zespół występował w większości krajów Europy, w Stanach Zjednoczonych i w Japonii.

 

Reżyseria i choreografia: Guy Weizman i Roni Haver
Muzyka: Frank Wienk i Niels Broos
Kierownictwo muzyczne: Fedor Teunisse
Taniec: Davey Bakker, Camilo Chapela, Roni Haver, Angela Herenda, Sofiko Nachkebiya, Adam Peterson, Igor Podsiadły

Muzyka wykonywana na żywo: Jonathan Bonny, Enric Monfort, Frank Wienk Scenografia: Ascon de Nijs
Kostiumy: Slavna Martinovic
Światło: Wil Frikken
Dźwięk: Simon Bergs

Fotografia: Martijn Halie 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Happiness
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/