Aniołki Bercika, Czyli Hanke Chce Kochankę

Aniołki Bercika, Czyli Hanke Chce Kochankę

SPRAWDŹ BILETY

Serdecznie zapraszamy na spektakl Aniołki Bercika, który odbędzie się 17 grudnia 2022 w Lublinie w Centrum Kongresowym UP. Bilety na spektakl już dostępne.

Aniołki Bercika spektakl:

Przed ślubem On jest jak trener sportu z sześciopakiem, ale nie tym przyniesionym z marketu. Ona? Szczęśliwa i uśmiechnięta bogini seksu, której nigdy głowa nie boli. A po dwudziestu latach od ślubu? Co prawda, zamiast kaloryfera on ma boiler, jej za to na starość wzrok się wyostrza. Widzi nawet te jego wady, które nie istnieją.

 

Za to słuch jej się zdecydowanie przytępił; jakoś nigdy nie słyszy, gdy on prosi o założenie kuszącej bielizny i jakiś seks po kolacji. Co robi wtedy facet…? Wiadomo! Marzy. Marzy o babach! Hanke nie jest inny. Po latach ciężkiej pracy w kopalni chciałby wreszcie być kimś. Ale nie byle kim! Pragnie zaszczytów, sławy i chwały, ale przede wszystkim i to najbardziej, Hanke chce kochankę! Ale uwaga !!! Marzenia czasem się spełniają

Występują:

KRZYSZTOF HANKE - znany i lubiany dżentelmen polskiego kabaretu . Aktor, satyryk, lider kabaretu Rak, oraz twórca niezapomnianej roli Bercika w serialu Święta wojna.
AGNIESZKA LITWIN - artystka kabaretów Jurki i Szum, wciela się w postać Babci w serialu TVP2 Rodzina Trendych oraz kreuje niezapomnianą postać Harriet Ferguson w improwizowanym serialu kabaretowym Spadkobiercy.
MAŁGORZATA CZYŻYCKA - artystka kabaretowa, członkini kabaretu Ciach.
JOANNA DUNAS - aktorka teatralna. Występuje w wielu spektaklach teatralnych oraz w serialu Barwy Szczęścia.
ANNA POWIERZA - aktorka filmowa i teatralna. Występuje na warszawskich scenach teatralnych. Szerokiej publiczności znana z serialu Klan

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Aniołki Bercika, Czyli Hanke Chce Kochankę
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Aniołki Bercika, Czyli Hanke Chce Kochankę BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/