KSW 77

KSW 77

SPRAWDŹ BILETY

Wielki powrót do Gliwic z grudniową galą KSW! Tradycyjnie pod koniec roku KSW szykuje wielkie wydarzenie. Gala KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice, zamknie rok 2022 w okrągłej klatce. KSW 77 bilety na galę w Gliwicach już w sprzedaży.

KSW 77 karta walk

Wszystkie trzy gale KSW w Gliwicach odbyły się w grudniu i wszystkie zapewniły fanom niesamowite widowisko, o którym długo się mówiło. Nie inaczej będzie i tym razem. Bohaterowie gali KSW 77 zostaną ogłoszeni wkrótce.

KSW 77 w Gliwicach

Gala KSW 77 będzie czwartym wydarzeniem czołowej europejskiej organizacji MMA w Gliwicach. Tradycyjnie to właśnie tutaj fani mieli okazje oglądać wielkie boje, które na stałe zapisały się na kartach historii KSW. To właśnie tu doszło do drugiej konfrontacji Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem, Mateusz Gamrot pokonał Klebera Koike Erbsta i został pierwszym w historii KSW podwójnym mistrzem, a Salahdine Parnasse powrócił na tron po zaciętym boju z Danielem Torresem. To również w Arenie Gliwice doszło do potężnego zderzenia Khalidova z Roberto Soldiciem oraz wielu innych, niezapomnianych bojów.

Parkingi Arena Gliwice: wjazd możliwy od godziny 14:00

P1 - tylko autobusy/busy

  • Ceny: Bus - 65 zł, autobus - 95 zł

P2.0 - tylko samochody osobowe do 1,7m wysokości

  • Cena: 35 zł

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

KSW 77
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

KSW 77 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/