FAME MMA 14

FAME MMA 14

FAME MMA to największe wydarzenie sportowo-rozrywkowe w Polsce. Rok 2022 to zupełnie nowy rozdział dla Federacji. Topowe gwiazdy internetu: Tromba, Gimper, Nitro, Xayoo, Fagata, Monika Kociołek. Wielkie konflikty: Murański vs Kwieciński, Szeliga vs Parke. Cała karta wypełniona gwiazdami. Już 14 maja w TAURON Arena Kraków czeka Was największa gala w historii FAME MMA!

 

II Konferencja, Media Trening, Ceremonia Ważenia i F2F: Szeliga vs Parke odbywają się tym razem na dużej hali. To będą niesamowite wydarzenia. Blisko 3,5 tysiąca miejsc, wielka scena i niesamowite emocje! Musicie tam z nami być!!!

FAME MMA karta walk

Main event:

 • Mateusz „TROMBA” Trąbka vs Tomasz „GIMPER" Działowy

Co-main events:

 • Marcin „XAYOO" Majkut vs Sergiusz "NITROZYNIAK" Górski
 • Monika „MONA" Kociołek vs Agata „FAGATA" Fąk

 

 • Piotr „SZELI” Szeliga vs Norman „STORMIN” Parke
 • Krystian „KRYCHA” Wilczak vs Maksymilian „WIEWIÓR” Wiewiórka (Walka o pas mistrzowski)
 • Robert Karaś vs Adam „AJ THE POLISH AMERICAN” JOSEF
 • Alan „ALANIK” Kwieciński vs Mateusz „MURAN” Murański

Karta wstępna:

 • Mariusz "HEJTER" Słoński vs Dawid Malczyński
 • Klaudia „SHEEYA" Kołodziejczyk vs Katarzyna „LALUNA" Alexander

Ograniczenia wiekowe

 • Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.
 • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

W sprzedaży bilety VIP, z którymi otrzymujecie:

 •  dostęp do cateringu,
 •  dostęp do strefy VIP, w której spotkacie swoich ulubionych influencerów, gwiazdy sportu, kina, YouTube'a, Instagrama i TikToka,
 •  Early Access, wejście 30 minut przed otwarciem bramek,
 •  darmową wejściówkę na II Konferencję + Media Trening i Ceremonię Ważenia FAME MMA 14.
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

FAME MMA 14
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/