Zooleszcz Mistrzostwa Polski Par Klubowych na żużlu

Zooleszcz Mistrzostwa Polski Par Klubowych na żużlu

W niedzielę, 3 kwietnia, o godzinie 14:00 na torze w Poznaniu odbędą się Zooleszcz Mistrzostwa Polski Par Klubowych na żużlu. Sponsorem tytularnym wydarzenia została firma Zooleszcz. Na zawody zapraszają Polski Związek Motorowy, Speedwayevents.pl oraz SpecHouse PSŻ Poznań. Zooleszcz Mistrzostwa Polski Par Klubowych na żużlu bilety na żużel w Poznaniu już w sprzedaży.

Zooleszcz Mistrzostwa Polski Par Klubowych bilety

Ceny biletów:

VIP:

Normalny - 300 zł (w cenie: wstęp do strefy cateringu, miejsce siedzące na trybunie VIP, zestaw upominków, miejsce parkingowe, program zawodów)

Ulgowy - 200 zł (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści) 

 

Trybuna Główna:

Normalny - 50 zł

Ulgowy - 40 zł (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści)

 

Pozostałe sektory:

Normalny - 40 zł

Ulgowy - 25 zł (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści)

Bilet Rodzinny - 80 zł (2 osoby dorosłe + 1 lub więcej osób do 18 roku życia)

Dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny  

Zooleszcz Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Poznaniu

O medale Zooleszcz MPPK powalczy tradycyjnie siedem klubowych duetów. Tytułu mistrzowskiego będzie bronić Zooleszcz GKM Grudziądz. Oprócz aktualnych mistrzów kraju w szranki rywalizacji staną także: Betard Sparta Wrocław, Motor Lublin, Moje Bermudy Stal Gorzów, Fogo Unia Leszno, Arged Malesa Ostrów Wielkopolski oraz gospodarze - PSŻ Poznań.

 

Taki skład tegorocznych MPPK wynika zobowiązujących zapisów regulaminowych. Każda ekipa musi składać się oczywiście z dwóch zawodników, ale może dodatkowo wesprzeć się rezerwowym. Zwiastuje to obecność na torze w Poznaniu takich gwiazd polskiego speedwaya jak m.in. Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Dominik Kubera czy Piotr Pawlicki. W tym roku regulamin dopuszcza też udział zawodników zagranicznych, zakontraktowanych przez rodzime kluby. 

 

- Poznań jeszcze nie gościł w swojej historii tej imprezy, szykuje się więc bardzo prestiżowa inauguracja sezonu na stadionie w Lasku Golęcińskim. Liczę na dużą dawkę emocji i ciekawe wyścigi - mówi Piotr Szymański, przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

 

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Par Klubowych odbędą się już po raz 49. W klasyfikacji medalowej prowadzi Polonia Bydgoszcz (11 złotych – 6 srebrnych – 2 brązowe) przed Unią Leszno (10 złotych – 8 srebrnych – 2 brązowe) i Stalą Gorzów (9 złotych – 7 srebrnych – 6 brązowych).

 

 – Fajnie, że kolejne miasto będzie gościć uczestników rywalizacji o medale Zooleszcz MPPK. Faworyta wskazać na pewno bardzo trudno, ale to tylko dobrze dla poziomu sportowych emocji. Liczymy, że kibice w niedzielne kwietniowe popołudnie licznie stawią się na stadionie, wkrótce podamy szczegółowe informacje o sprzedaży biletów – powiedział Maciej Polny z firmy KFSport, właściciela marki Speedwayevents.pl, która zorganizuje zawody we współpracy z PSŻ Poznań.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zooleszcz Mistrzostwa Polski Par Klubowych na żużlu
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/