Drift Masters European Championship - Finał

Drift Masters European Championship - Finał

Drift Masters European Championship wraca do Polski! Kilkudziesięciu najlepszych drifterów z całego świata, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, znów przyjedzie do Polski aby dać show jakie zapamiętamy na długie lata! Już 1 października na łódzkiej Moto Arenie widowisko, za którym tęsknił cały świat. Drift Masters European Championship bilety na Wielki Finał Driftingowych Mistrzostw Europy 2022 już dostępne.  

Drift Masters European Championship Łódź 2022

Rundy stadionowe to coś z czego Drift Masters słynie. Z każdego miejsca trybun doskonale widać cały tor, a więc rywalizację będzie można śledzić jak na dłoni. Na potrzeby tego wydarzenia, na łódzkiej Motoarenie, organizatorzy DMEC zbudują specjalny asfaltowy tor, na którym odbędzie finałowa runda najlepszego cyklu driftingowego w Europie.

 

Polskie rundy DMEC słyną ze swojego rozmachu, perfekcji i niesamowitych emocji. - Polska to kraj, w którym bije nasze serce - mówi Arkadiusz Dudko, prezes Drift Masters European Championship. - Dlatego to właśnie rundy w naszym kraju są tymi, które zapadają w pamięci kibiców najbardziej. Jako jedyni na świecie, wyspecjalizowaliśmy się w organizacji imprez driftingowych na stadionach. Do legendarnego Płocka i oszałamiającego Torunia teraz dołącza Łódź, która ma niesamowity potencjał na najlepsze zakończenie sezonu DMEC w całej historii naszej ligi.

Drift Masters European Championship bilety VIP

Bilet VIP zawiera :

 

wejście na oba dni (piątek 30.09 i 01.10)

  • całodniowy pełny katering + soft alkohol (piwo / wino) - (w główny dzień zawodów - sobota 1 październik)
  • stały dostęp do paddocku zawodników (oba dni 30.09 i 01.10)
  • osobna wydzielona trybuna VIP z osobnym wejściem i osobnym dostępem do kateringu i ubikacji
  • dedykowane wejście na stadion dla VIP

 

To własnie w Łodzi poznamy najlepszego driftera w Europie w sezonie 2022! Zdobycie tego tytułu będzie poprzedzone niesamowitą walką pomiędzy kierowcami, która już w pierwszą sobotę października!

Niezapomniane emocje gwarantowane!

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Drift Masters European Championship - Finał
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/