Mecz towarzyski reprezentacji Polski siatkarzy: Polska vs Ukraina

Mecz towarzyski reprezentacji Polski siatkarzy: Polska vs Ukraina

Ostatnia prosta przed FIVB Mistrzostwami Mężczyzn 2022 – 13 sierpnia o godzinie 18:00 reprezentacja Polski zagra towarzyskie spotkanie z drużyną z Ukrainy. Zespoły gościć będzie Radomskie Centrum Sportu. Bilety na mecz towarzyski reprezentacji Polski siatkarzy Polska vs Ukraina już dostępne.

 

Spotkanie z Ukrainą będzie pierwszym z sierpniowych meczów kontrolnych naszej reprezentacji poprzedzających Mistrzostwa Świata. Liczymy, że najlepsi kibice pojawią się licznie w radomskiej hali!

Mecz towarzyski reprezentacji Polski mężczyzn bilety

  • Dzieci do lat 3 - wstęp wolny

  • Bilety dla osób niepełnosprawnych - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet

  • Zamówienia grupowe (powyżej 10 osób) - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

 

Wykorzystanie Vouchera PZPS:

• Kod Vouchera PZPS należy wpisać przy wyborze metody płatności.

• Voucher PZPS nie będzie mógł zostać dopisany do utworzonego już zamówienia jeżeli Klient zapłacił uprzednio bez użycia Vouchera. Wydawca nie będzie zwracał Klientom środków pieniężnych za Bilet, jeśli Klient decyduje się na opłacenie rezerwacji Voucherem już po dokonaniu płatności inną metodą.

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/