Warsaw Sports Group Open 2018

Warsaw Sports Group Open 2018

Wraz z początkiem sierpnia Warszawa znów będzie żyć tenisem za sprawą Warsaw Sports Group Open! Tym razem rozgrywki z udziałem zawodniczek z najróżniejszych stron świata odbędą się na kortach Klubu Tenisowego Warszawianka w dniach 6-12 sierpnia. Warsaw Sports Group Open 2018 - w sprzedaży dostępne bilety VIP!

Warsaw Sports Group Open 2018 bilety
VIP Silver - 200 zł 
VIP  Gold - 400 zł

Oba bilety upoważniają do wstępu do strefy VIP Hospitality (piątek, sobota, niedziela) w której zapewniony będzie catering w postaci przekąsek na zimno, wina musującego oraz ciepłych i zimnych napoi. 

*Bilet VIP Silver - miejsca nienumerowane na terenie trybun stałych

**Bilet VIP Gold - miejsca nienumerowane w lożach wybudowanych specjalnie na czas trwania turnieju na poziomie kortu centralnego

Zakupiony bilet wymieniany jest na identyfikator w biurze turnieju i obowiązuje przez cały okres turnieju (6-12.08.2018).

 

Druga odsłona stołecznego turnieju ITF rozpocznie się w sobotę 4 sierpnia turniejem eliminacyjnym w którym do boju staną aż 64 tenisistki. Rywalizacja w głównej drabince dla 32 zawodniczek zacznie się w poniedziałek 6 sierpnia a zakończy meczem finałowym 12 sierpnia. Pula nagród w turnieju wynosi 25 tysięcy dolarów USD. Pierwszą edycję turnieju WSG Open, który odbył się przed rokiem wygrała Włoszka Martina Trevisan, która w półfinale wyeliminowała najlepszą z Polek - Katarzynę Piter. W deblu Polkom poszło jeszcze lepiej. Katarzyna Piter i Katarzyna Kawa przegrały dopiero w finale z australijsko-białoruską parą Priscilla Hon / Wiera Łapko. Zbliżający się turniej ponownie będzie okazją do obejrzenia naszych najlepszych młodych tenisistek na czele z triumfatorką juniorskiego Wimbledonu i zawodniczką Legii Warszawa, Igą Świątek. Już teraz zapraszamy Was serdecznie do wizyty na korcie Warszawianki. 

Warsaw Sports Group Open bilety już dostępne! Warsaw Sports Group Open 2018 - KT Warszawianka!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Warsaw Sports Group Open 2018
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/