Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich

Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich

Wielka Krokiew w Zakopanem będzie areną zmagań w tegorocznych Mistrzostwach Polski Seniorów i Kobiet w skokach narciarskich. Konkurs Świąteczny o medale krajowego czempionatu rozegrany zostanie w czwartek, 23 grudnia 2021 roku. Bilety na Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich już w sprzedaży!

Program zawodów:

  • 15:00 - oficjalny trening Kobiet i Seniorów
  • 16:00 - seria próbna Kobiet i Seniorów
  • 17:05 - 1 seria konkursowa Kobiet
  • 17:30 - 1 seria konkursowa Seniorów
  • 18:30 - 2 seria konkursowa Kobiet
  • 18:40 - 2 seria konkursowa Seniorów
  • + ceremonie dekoracji

Konkurs Świąteczny - Mistrzostwa Polski Seniorów i Kobiet

Na starcie zawodów będzie można zobaczyć wszystkich czołowych reprezentantów Polski, dla których zawody w Zakopanem będą ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającym się tuż po świętach 70. Turniejem Czterech Skoczni.

 

Kandydatów do medali będzie wielu, dlatego tego dnia sportowych emocji na pewno nie zabraknie. Zapraszamy wszystkich fanów skoków narciarskich do wspólnego kibicowania biało-czerwonym.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/