DSF Kickboxing Challenge 14: Różalski vs Graham 2

DSF Kickboxing Challenge 14: Różalski vs Graham 2

Australijska gwiazda sportów walki Peter „The Chief” Graham zastąpi kontuzjowanego Jerome’a Le Bannera w walce wieczoru gali DSF Kickboxing Challenge 14. To zastępstwo gwarantuje starcie na najwyższym światowym poziomie K-1.

To będzie największa, najdroższa i najlepsza pod względem sportowym gala K-1 w historii Polski! W piątek 13 kwietnia w jednym miejscu wystąpią najbardziej utytułowani i najpopularniejsi polscy kickbokserzy, którzy rozgrzeją do czerwoności warszawski Torwar. W hitowej walce wieczoru, o której od wielu tygodni huczy cała Warszawa dwukrotny mistrz świata Marcin „Różal” Różalski zmierzy się z 42 letnim Peterem Grahamem, który jest dobrze znany polskim fanom sportów walki. Na galach KSW pokonał “Różala” i Mariusza Pudzianowskiego. Przegrał z Karolem Bedorfem. Lista jego osiągnięć w K-1 jest imponująca. Pokonał m.in. takich zawodników jak Sam Greco, Mark Hunt, Badr Hari i Paweł Słowiński.

W osobnych pojedynkach pokażą się weteran UFC Daniel Omielańczuk, mistrz wagi ciężkiej Piotr Romankiewicz w starciu z potężnym Dawidem Żółtaszkiem, fantastyczny Dmitri „TNT” Valent, Yurii „Raptor” Zubchuk, 11-krotny mistrz świata Yohan „Lumberjack” Lidon i inni wspaniali zawodnicy. Nie zabraknie też nowej królowej polskiego kickboxingu – Róży Gumiennej, która zmierzy się z mistrzynią świata Muay Thai Marią Valent.

To wszystko i jeszcze więcej na gali DSF 14 już w piątek 13 kwietnia na Torwarze. POLSKA GÓRĄ – musicie tam być, by wspólnie kibicować najlepszym z najlepszych!

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

DSF Kickboxing Challenge 14: Różalski vs Graham 2
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/