Ekstraklasa Futsalu: FC Reiter Toruń vs Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok

Ekstraklasa Futsalu: FC Reiter Toruń vs Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok

Po długiej przerwie Futsal Ekstraklasa wraca do Grodu Mikołaja Kopernika. Sami nie wiemy; czy bardziej nie możemy doczekać się samego meczu, czy spotkania z Wami! To już 5 kolejka spotkań. Mamy nadzieję, że w meczu ze Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok zagramy na "5!" Ale do tego potrzebujemy Waszego wsparcia i obecności na trybunach! Ekstraklasa Futsalu bilety już dostępne. 

 

Kiedy na parkiecie pojawia się aż 4 Kolumbijczyków - bądźcie pewnie, że będzie się działo! Pojedynki Daniela i Jeffera vs Tachcack i Neme będą zapewne ozdobą tego meczu. Ale pozostałym piłkarzom obu drużyn także nie można odmówić piłkarskich umiejętności i serca do gry!

 

W poprzednim sezonie w meczu obu zespołów w Toruniu był remis 2:2. Były emocje i walka o zwycięstwo do końcowej syreny.

Wiele wskazuje na to, że tym razem będzie podobnie! WEJDŹ DO GRY i wspieraj "pomarańczowo - czarnych" w kolejnym meczu Futsal Ekstraklasy

 

Dzieci do lat 7 - bezpłatny wstęp

 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ekstraklasa Futsalu: FC Reiter Toruń vs Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/