Memoriał Kamili Skolimowskiej

Memoriał Kamili Skolimowskiej

Kup bilety na kolejny Memoriał Kamili Skolimowskiej - odbędzie się 22 sierpnia 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

 Memoriał Kamili Skolimowskiej to międzynarodowy mityng lekkoatletyczny, który jest organizowany cyklicznie przez Fundację Kamili Skolimowskiej. Początki tej lekkoatletycznej imprezy sięgają do 2009 roku, kiedy odbyła się pierwsza jej edycja pt. "Mityng ku czci Kamili" i miała miejsce na stadionie warszawskiej Skry. Impreza otworzyła Warszawski ośrodek rzutu młotem im. Kamili Skolimowskiej.

Z każdym kolejnym rokiem Memoriał zdobywał coraz większy prestiż, a sam program został wzbogacony o nowe konkurencje lekkoatletyczne. Podczas poprzednich 8 edycji wzięło w nim udział mnówstwo utytułowanych lekkoatletów - mistrzów świata i mistrzów olimpijskich.

Cztery ostatnie edycje mogliśmy zobaczyć na warszawskim Stadionie PGE Narodowym i zgromadziły po 30 tyś widzów na trybunach oraz prawie 2 000 000 widzów przed telewizorami.

 

Memoriał zdobył wiele prestiżowych nagród. W latach 2011 i 2015 mityng został uznany najlepszym wydarzeniem sportowym odbywającym się w Warszawie, w roku 2013 najlepszym mityngiem lekkoatletycznym rozgrywanym w Polsce a w 2016 roku został nominowany do prestiżowej nagrody marketingu sportowego DEMES. 

 

Aby złożyć zamówienie grupowe należy skontaktować się drogą mailową na zamowienia@ebilet.pl. Zamówienia i wszelkie pytania dotyczące biletów dla osób niepełnosprawnych prosimy wysyłać na niepelnosprawni@ebilet.pl

Bilety ulgowe przysługują młodzieży szkolnej i studentom do 26 roku życia, którzy posiadają ważną legitymacje studencką

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Memoriał Kamili Skolimowskiej
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/