Red Bull Dance Your Style Poland

Red Bull Dance Your Style Poland

Red Bull Dance Your Style nareszcie w Polsce! Znana na całym świecie impreza i wielkie święto street dance’u, już wkrótce odbędzie się w Poznaniu. Hip-hop, house, locking, popping i inne formy tańca ulicznego zawładną klubem TAMA, gdzie tancerze z całej z Polski rywalizować będą ze sobą w pojedynkach jeden na jeden. Stawką jest nie tylko pokonanie przeciwnika, ale przede wszystkim – aplauz i szacunek oceniającej wszystkie pojedynki publiczności. Red Bull Dance Your Style Poland bilety już dostępne.

Red Bull Dance Your Style Poland Poznań 2022

  • Wejście: 19 zł - w cenie biletu Red Bull lub drink na barze
  • Otwarcie drzwi: 19:30
  • Start imprezy: 21:00
  • After party: 23:00

Podczas Red Bull Dance Your Style to właśnie widownia decyduje, kto lepiej wyraża się w tańcu. Kto ma lepszy styl, ten tańczy dalej. Uczestnicząc w tej imprezie także decydujesz o jej losach! To od Ciebie także zależy, kto poleci reprezentować Polskę na Red Bull Dance Your Style World Final w RPA!

 

Nie przegap tej okazji i weź udział w wielkiej celebracji tańca i muzyki. Na miejscu czeka na Ciebie ekscytująca wymiana tanecznej energii i fantastyczna publiczność, z którą zaliczysz najbardziej roztańczoną imprezę tego sezonu. Co więcej – po wyłonieniu zwycięzców Red Bull Dance Your Style, zapraszamy Cię na after party, które rozkręci DJ BeeZee.

 

No, nie stój tak! Dołącz do nas!

Regulamin wydarzenia

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Red Bull Dance Your Style Poland
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/