Healthy Day z Anną Lewandowską

Healthy Day z Anną Lewandowską

Gotowi na wielką dawkę motywacji i niepowtarzalnej energii? Już w marcu możecie wziąć udział w najbardziej inspirującym wydarzeniu fitness we wrocławskiej Hali Stulecia! 

 

Uwaga: zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 lutego 2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od 01 marca 2022r. organizator imprezy masowej nie ma obowiązku sprawdzania uczestnikom tzw. certyfikatów "covidowych" oraz utrzymania podczas imprezy limitów osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Jedynym nakazem jest zasłanianie ust i nosa maseczką. Tym samym pragniemy poinformować, że posiadanie certyfikatu zaszczepienia lub testu PCR nie jest wymagane w dniu wydarzenia.

 

Gwiazdą spotkania będzie Anna Lewandowska - polska top trenerka, sportsmenka, mistrzyni świata w karate, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski. Anna to także specjalistka do spraw żywienia, która inspiruje miliony Polek i Polaków, by zdrowo komponowali posiłki, czerpali przyjemność ze sportu i regularnych ćwiczeń oraz prowadzili aktywny tryb życia! W sieci obserwuje ją ponad 5 mln użytkowników.

Kilkugodzinne wydarzenie będzie obfitować w szereg atrakcji, m.in. trening fitness z Anną Lewandowską oraz jej wykład z zakresu zbilansowanej i zdrowej diety, sportu oraz dobrych nawyków. Podczas wykładu Anna odpowie też na losowo wybrane pytania zadawane jej przez uczestników – może jedno z nich będzie właśnie Twoim! Wystarczy, że wyślesz je do nas na adres e-mail wskazany na bilecie.

Harmonogram wydarzenia: 

12.00 – 13.30: Rejestracja uczestników, odbiór pakietów startowych
13.30 – 14.00: Oficjalne rozpoczęcie Healthy Day
14.05 – 14.30: Wykład Anny Lewandowskiej oraz sesja pytań od uczestników
14.45 –15.15: Rozgrzewka oraz Zumba (prowadząca: Kartin Kargbo, Anna Budnicka)
15.15 – 15.30: Przerwa
15.30 – 16.30: Trening (prowadząca: Anna Lewandowska i Healthy Team)
16.45 – 18.00: Zakończenie wydarzenia, wspólne zdjęcia uczestników z Anną Lewandowską i Healthy Team

Healthy Day z Anną Lewandowską bilety:

  • Pakiet Basic w cenie 270 zł zawiera: wykład Anny Lewandowskiej/ rozgrzewkę/ Zumbę/ trening/ gumy oporowe do ćwiczeń od marki 4F
  • Pakiet Premium w specjalnej cenie 370 zł (zamiast 455 zł) zawiera: wykład Anny Lewandowskiej/ rozgrzewkę/ Zumbę/ trening/ gumy oporowe do ćwiczeń od marki 4F/ box Supermenu by Ann*/ dostęp do aplikacji Diet&Training by Ann w preferencyjnej cenie na 180 dni

*Zestaw SuperMenu zawiera: vege wrap z humusem, warzywami i grillowanym serem haloumi; koktajl białkowy 400 ml; snickers by Ann 150g; sztućce BIO

 

Regulamin wydarzenia

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/