Mama, Tata i Ja na warsztaty

Mama, Tata i Ja na warsztaty

W ramach Mama, tata i ja na warsztaty! zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 8 lat wraz z rodzicami lub opiekunami na warsztaty teatralne inspirowane tematyką najnowszej premiery TR Warszawa "Robert Robur" w reż. Krzysztofa Garbaczewskiego. Poprzez gry i zabawy uczestnicy spróbują poczuć teatralny rytm życia miasta, wyobrażą sobie cywilizację przyszłości i przedstawią ją na wielkiej mapie Warszawy. Dorośli pomogą dzieciom w odtworzeniu najbardziej znanych budynków znajdujących się w centrum stolicy, wspólnie dodadzą elementy, które według nich powstaną w bliższej i dalszej przyszłości. W stworzonej przez opiekunów i dzieci futurystycznej przestrzeni wszyscy wcielą się w rolę cyberwarszawiaków poprzez teatralne gry i zabawy. 
prowadzące: Anna Bindas, Joanna Drapała, Anna Gąsiorowska, Grażyna Płączyńska
Projekt realizowany jest we współpracy z Zespołem Żłobków m.st. Warszawy. 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mama, Tata i Ja na warsztaty
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/