Szmaragdowy Szlak

Szmaragdowy Szlak

Zapraszamy na spektakl Szmaragdowy Szlak, który odbędzie się w Teatrze Wit-Wit w Gliwicach. Szmaragdowy szlak bilety już dostępne. 

O spektaklu Szmaragdowy Szlak 

"Szmaragdowy Szlak" to wyjątkowa historia rozgrywająca się w afrykańskim buszu. Podczas sztormu piracki statek rozbija się u wybrzeży Afryki. Fale wyrzucają na brzeg rozbitków - Indiankę, Indianina i Kowboja. W ich rękach znajduje się tajemnicza stara mapa, na której wyrysowany jest Szmaragdowy Szlak. Bohaterowie wyruszają na poszukiwania ukrytego w sercu Afryki skarbu- Trzy Wody.

 

Pokonując dżunglę przeżyją wiele niebezpiecznych przygód. Spotykają na swojej drodze egzotyczne afrykańskie zwierzęta - jedne pomocne i przyjazne, inne złe i podstępne. Czy uda im się pokonać Szmaragdowy Szlak? Czy dojdą do celu? I co kryje się za tajemniczą nazwą Trzy Wody? "Szmaragdowy Szlak" to bajka muzyczna, pełna humoru, muzyki i tańca. Doskonale pokazuje cechy charakterystyczne występujących w niej zwierząt. Propozycja dla dużych i małych.

 

Bohaterowie: Indianka: Dzika Strzała, Indianin: Wielkie Ucho, Kowboj:Traper-Świst , Tygrys : Wow, Wąż : Makumba, Żyrafa, Zebra, Małpy: Pikla i Fikla.

 

Czas trwania: 60 min. Bajka o charakterze familijnym

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Szmaragdowy Szlak
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/