Koncert Musicalowy Koniec Szkoły

Koncert Musicalowy Koniec Szkoły

SPRAWDŹ BILETY

Serdecznie zapraszamy na koncert musicalowy, który odbędzie się w Warszawskim Teatrze Roma. Koncert Musicalowy Koniec Szkoły bilety już dostępne.

Koncert Musicalowy Koniec Szkoły

Koncert przeznaczony dla widowni w wieku od 3 do 103 lat! Poczuj zbliżający się koniec szkoły w musicalowej atmosferze! Różnorodne choreografie, musicalowe przeboje, a na scenie młodzi adepci sztuki musicalowej, na co dzień uczący się w Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego. Powitaj z nami wakacje!

 

Czas trwania: 1h 30 min

Koncert Musicalowy Obsada

Reżyseria: Liwia Pawłowska

Kierownictwo muzyczne: Maciej Pawłowski, Kasper Zborowski-Weychman, Paweł Zawadzki

Choreografia: Bartosz Figurski, Angelika Paradowska, Jagoda Bednarek,

Katarzyna Lewandowska

Przygotowanie taneczne: Ewelina Salnik

Przygotowanie aktorskie: Piotr Furman, Angelika Chałubek, Diana Bogurad

Przygotowanie grup najmłodszych: Justyna Ostach, Patrycja Mrozińska, Urszula Ostach

Reżyseria światła: Tomasz Filipiak

Reżyseria dźwięku: Paweł Zawadzki

Kierownictwo produkcji: Liwia Pawłowska

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert Musicalowy Koniec Szkoły
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Koncert Musicalowy Koniec Szkoły BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/