Bromba w sieci

Bromba w sieci

„Bromba w sieci” to pierwszy spektakl dla dzieci i młodzieży przygotowywany przez Teatr 6.pietro. A że sztuki dla dzieci robi się tak samo, jak dla dorosłych, tylko lepiej, Teatr 6.piętro do współpracy nad spektaklem postanowił zaprosić artystę, który na wszystkich polach swojej twórczości - czy to pisanie książek, czy tworzenie sztuk teatralnych, czy reżyseria filmów - osiąga najwyższy poziom profesjonalizmu. Tym artystą jest Maciej Wojtyszko, którego twórczość zawsze wyróżnia się uniwersalnym przesłaniem, wyjątkową wrażliwością i subtelnym humorem.
Mało który z polskich czytelników, od 40-latków poczynając, a na dzisiejszych pierwszoklasistach kończąc, nie miał w rękach, czy chociażby nie słyszał jednej z pouczających i zabawnych historii o Brombie. Wydany w 1975 r. zbiór opowiadań dla dzieci „Bromba i inni” autorstwa Macieja Wojtyszki przez lata stał się jedną z ulubionych książek setek tysięcy młodych Polaków, a w roku 2003 głosami czytelników Gazety Wyborczej trafiał do „Kanonu Książek dla Dzieci i Młodzieży"
Kto poznał Brombę polubił ją od razu. Przez blisko cztery dziesięciolecia przygody tej wyjątkowej specjalistki od mierzenia i ważenia, doczekały się kilkunastu książkowych wznowień, kontynuacji, adaptacji rysunkowych i telewizyjnych, a co najważniejsze nie straciły nic na swojej aktualności. Bromba wciąż ma wyjątkowych i oryginalnych przyjaciół, z którymi przeżywa niezwykłe przygody, podróżuje do innych wszechświatów, rozwija wyobraźnię, a przede wszystkim zadając z pozoru proste pytania o naturę spraw, zmusza do myślenia.
Tak też będzie w niezwykłym interaktywnym spektaklu muzycznym „Bromba w sieci”, który już w marcu 2014 roku pojawi się na deskach Teatru 6.piętro. Zobaczymy w nim znane z opowiadań postacie: słynnych detektywów Kajetana Chrumpsa i kota Makawitego, poetę Fikandra, jego muzę Malwinkę, tajemniczego Pciucha, no i oczywiście Brombę. Ale zostaną oni uwikłani w całkowicie nową przygodę poszukiwania i zwyciężenia złośliwego Wirusa, niszczącego nasze komputery, odważnie przenosząc się w tym celu do rzeczywistości wirtualnej! Będzie to spektakl o przyjaźni, odwadze i pytaniach bez odpowiedzi, które jednak warto zadawać. A przede wszystkim o tym, co należy robić, żeby spotkanie ze współczesnym technologicznym światem sprawiało nam radość, i jak zdrowy rozsadek oraz logika pomagają ustalić właściwe granice między tym, co powinniśmy wiedzieć, a tym, co powinniśmy czuć.


Tekst, piosenki; reżyseria: Maciej Wojtyszko
Muzyka: Irina Blokhina
Scenografia: Maciej Chojnacki
Przygotowanie wokalne: Aldona Krasucka
Obsada: Łukasz Borkowski, Krzysztof Broda-Żurawski, Konrad Darocha, Mateusz Deskiewicz, Kamil Dominiak, Barbara Garstka, Artur Gotz, Paulina Komenda, Anna Kózka, Barbara Kurdej- Szatan, Marysia Pawłowska, Michalina Sosna, Krzysztof Szczepaniak, Klementyna Umer, Mateusz Weber, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Krzysztof Żabka

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bromba w sieci
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/