Park rozrywki Mandoria Miasto Przygód

Park rozrywki Mandoria Miasto Przygód

Wybierz się do największego w Europie parku rozrywki pod dachem. Już teraz zamów bilet do parku rozrywki Mandoria, zlokalizowanego w Rzgowie k. Łodzi. Obudź w sobie odkrywcę i odwiedź Mandorię Miasto Przygód – całoroczny park rozrywki pełen atrakcji dla całej rodziny!

 

Daj się porwać przygodzie – bez względu na pogodę! W Mandorii przez cały rok czekają na Ciebie wspaniałe karuzele i emocjonujące przejażdżki familijnymi roller-coasterami, gigantyczna zjeżdżalnia, strzelnica i wiele innych. Tutaj spotkasz niesamowitych mieszkańców i skosztujesz pysznej mandoriańskiej kuchni. 

Mandoria – park rozrywki niczym renesansowe miasto

Mandoria to pierwszy w centralnej Polsce całoroczny park rozrywki. Znajduje się na terenie Miasta Mody PTAK w Rzgowie k. Łodzi i ma wyjątkową, w Polsce wciąż rzadko spotykaną formę. Jego twórcy oparli swoją wizję na inspiracji czasami renesansu. Wykreowali własny świat, którego częścią są nowoczesne atrakcje. Dzięki temu goście parku dosłownie przenoszą się w czasie.

Atrakcje dla całej rodziny

Park rozrywki Mandoria to ponad 20 różnorodnych atrakcji. Znajdziemy wśród nich m.in. familijny roller-coaster Merkant z najdłuższą w Polsce trasą „pod dachem” oraz Mroczny Dwór – jedyny w kraju roller-coaster jeżdżący w ciemności, a także klasyczne karuzele czy łódki. W Mandorii atrakcje i wystylizowane otoczenie uzupełniają się wzajemnie, tworząc doskonałą przestrzeń do zabawy, pogłębiania więzi i spędzenia czasu w prawdziwie familijny sposób. Dzięki temu Mandoria jest świetną opcją zarówno dla dużych, jak i małych odkrywców, a także dla tych, którzy szukają niecodziennych wrażeń.

Bilety do parku rozrywki Mandoria

  • Bilet uprawnia do jednorazowego wstępu w określonym w tytule terminie.
  • Zniżka na bilety dla osób niepełnosprawnych - cena biletu dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością to 69 zł - prośba o kontakt niepelnosprawni@ebilet.pl
  • Dzieci mające więcej niż 85 cm wzrostu muszą posiadać własny bilet!
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Park rozrywki Mandoria Miasto Przygód
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/