Czym jest Twisto?

Twisto to wygodna i bezpieczna metoda płatności online, dzięki której możesz kupować bilety i płacić za nie później. Od złożenia zamówienia masz 30 dni na uregulowanie należności. Zupełnie za darmo!

 


 

Zobacz jakie to proste!

 

Krok 1

Wybierz z oferty eBilet interesujące Cię wydarzenie i zarezerwuj swoje wymarzone bilety. 

 

Krok 2

Uzupełnij swoje dane, wybierając formę płatności wybierz z dostępnych opcji "Opóźniona płatność - Twisto".

 

Krok 3

Po przejściu na ekran płatności postępuj zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie!

 

Krok 4

Po pomyślnej weryfikacji i otrzymaniu informacji o powodzeniu płatności za pomocą Twisto - ciesz się zakupionymi biletami!

W mailu otrzymasz informację jak uregulować należność Wobec Twisto. Dodatkowo otrzymasz przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności.


FAQ - najczęściej zadawane pytania

 

Jakie dane są wymagane do zawarcia transakcji poprzez płatność z Twisto? 

- Są to dane kontaktowe (adres email, numer telefonu), dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL) oraz adres zamieszkania. 

 

Czy dodatkowe koszta, np. koszt wysyłki biletu w formie drukowanej, wlicza się w koszt pokrywany poprzez płatność Twisto? 

- Wybór płatności odroczonej z Twisto dotyczy całego koszyka, także kosztów wysyłki biletu (jeżeli takowy doliczany jest do całości zamówienia).

 

Czy istnieje kwota minimalna/maksymalna zakupów, których mogę dokonać przy płatności z Twisto? 

 

- Nie ma kwoty minimalnej na zakupy, natomiast kwota maksymalna to 1500 zł.

 

W jaki sposób ureguluję należność wobec Twisto?

Spłata zobowiązań dla Twisto dokonywana jest przez pay-by-link. Na podany adres e-mail klient otrzymuje wiadomość z linkiem przekierowującym do płatności, gdzie może ją uregulować.

 

Pytanie: Czy Twisto może odrzucić płatność?

- Tak, klient weryfikowany jest przez system Twisto oraz w KRD. Następnie otrzymuje informacje o powodzeniu lub odrzuceniu płatności za pomocą Twisto.


 

Więcej informacji na stronie Twisto.pl oraz w regulaminie.

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/