Nirvana Tribute Show - M.Others (Ukraina)

Nirvana Tribute Show - M.Others (Ukraina)

SPRAWDŹ BILETY

UWAGA Zmiana terminu koncertu NIRVANA TRIBUTE SHOW!

  • Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu NIRVANA TRIBUTE SHOW zapowiadanego na 22 listopada w Starym Klasztorze. Koncert odbędzie się 4 kwietnia w tym samym miejscu. Zmiana terminu spowodowana jest problemami z przekroczeniem granicy przez zespół w związku z obecną sytuacją na Ukrainie.

Wielka gratka dla fanów Kurta Cobaina i zespołu Nirvana! Zapraszamy 4 kwietnia 2023 do wrocławskiego klubu Stary Klasztor na Nirvana Tribute Show, w wykonaniu zespołu M. Others z Ukrainy! Nirvana Tribute Show bilety na koncert już w sprzedaży. 

Nirvana Tribute Show Wrocław 2023

M. Others grają tylko utwory legendarnej formacji Nirvana. Ci, którzy byli na ich majowym koncercie, wiedzą, że warto pojawić się ponownie! Poziom emocji, jakie wzbudzają M. Others i koncertowa energia są takie same, jak na koncertach Nirvany! Frontman zespołu jest podobny do Kurta Cobaina nie tylko wizualnie. Obserwując i słuchając go, masz wrażenie, że to reinkarnacja i że Kurt znów jest z nami.

 

Zabrzmią wszystkie ulubione kawałki, które będziesz śpiewał razem z nami, bo na pewno znasz je na pamięć. Na koncercie spodziewaj się nieoczekiwanego! To więcej niż zwyczajny występ – to gra emocji, które chcesz dzielić z najbliższymi. To prawdziwa nirwana!

 

Zespół M. Others istnieje już od dawna, a obecnie skupił się na graniu utworów zespołu NIRVANA. Charyzmatyczny wokalista przyciąga uwagę telewizji, promotorów wydarzeń oraz fanów Nirvany, grając ulubioną muzykę z dzieciństwa.

Będziesz naprawdę zaskoczony! Przekonaj się sam na koncercie we Wrocławiu!

 

Zmiana terminu koncertu NIRVANA TRIBUTE SHOW!

Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie termin koncertu NIRVANA TRIBUTE SHOW zapowiadanego na 22 listopada w Starym Klasztorze. Koncert odbędzie się 4 kwietnia w tym samym miejscu. Zmiana terminu spowodowana jest problemami z przekroczeniem granicy przez zespół w związku z obecną sytuacją na Ukrainie.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Nirvana Tribute Show - M.Others (Ukraina)
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nirvana Tribute Show - M.Others (Ukraina) BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/