Show Me The Body

Show Me The Body

SPRAWDŹ BILETY

Show Me The Body już 25 października 2022 roku wystąpi w poznańskim klubie Pod Minogą na jedynym koncercie w Polsce w ramach nadchodzącej europejskiej trasy! W roli supportu zagra Powerplant! Show Me The Body bilety na koncert już dostępne.

O zespole Show Me The Body 

Show Me The Body powstało w 2009 roku w Nowym Jorku. W 2015 roku zespół wydał niezależnie "Yellow Kidney", a następnie EP "SMTB" wydaną przez Letter Racer Collective. Po podpisaniu kontraktu z Loma Vista i wydaniu debiutanckiego albumu „Body War” w 2016 roku, SMTB zaczęli koncertować w USA i Europie. Po powrocie do domu zespół rozpoczął projekt mixtape o nazwie „Corpus 1” wydany w 2017 roku. Mixtape zawierał szeroką gamę artystów i przyjaciół, których SMTB uważało za towarzyszy oraz innowatorów, co oznaczało początek społeczności budowanej przez SMTB. W tym samym roku SMTB wypuścili EP zatytułowane „Challenge Coin”, nagrane w Electric Lady Land niedaleko miejsca powstania zespołu. W 2019 Show Me The Body zaprezentowali swój drugi pełny album „Dog Whistle”, wyprodukowany przez Chrisa Coady’ego. „Dog Whistle” został napisany w Long Island City w Queens i nagrany w Los Angeles w Kalifornii latem 2018 roku. W 2021 roku zespół nagrał utwór „Stone Cold Earth” do soundtracku DC „Dark Nights: Death Metal”. Ostatni singiel SMTB „Loose Talk” ukazał się w tym roku. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Show Me The Body
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Show Me The Body BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/