Roger Waters

Roger Waters

Ostatnia szansa na zakup biletów na koncerty Rogera Watersa TYLKO z odbiorem osobistym na miejscu koncertu!

By odebrać zamówienie konieczne jest posiadanie numeru rezerwacji oraz wydrukowanego potwierdzenia zamówienia przesłanego mailowo. 

03.08 - punkt eBilet będzie usytuowany przy wejściu głównym na teren imprezy przy ul. Stanisława Lema. Czynny od godz. 13.00
05.08 - punkt eBilet będzie usytuowany przy wejściu głównym na teren imprezy przy ul. Łokietka. Czynny od godz. 13.00

 

Były muzyk Pink Floyd, Roger Waters odwiedzi Polskę w 2018 roku! Koncerty odbędą się w ramach nowatorskiej trasy koncertowej zaplanowanej na przyszły rok. Były członek Pink Floyd wystąpi w TAURON Arenie Kraków (03.08) oraz ERGO ARENIE (05.08) w Gdańsku/Sopocie. 

Rozpiska godzinowa:

17:45 - wejście Early Entrance

18:00 - wejście

20:00 - Roger Waters

*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

Przyszłoroczne koncerty to idealna okazja, by usłyszeć klasyki Pink Floyd, nowe piosenki oraz solową twórczość artysty - to wszystko podczas trasy Us+Them. Te imprezy to prawdziwa gratka dla koneserów legendarnego muzyka - Roger Waters koncert 2018! Roger Waters o swojej nadchodzącej trasie: Wyruszamy z nowym show w trasę. o będzie mieszanka rzeczy z mojej długiej kariery, z moich lat z Pink Floyd i nowości. Najprawdopodobniej 80% to będzie stary materiał, a 20% nowy – ale wszystko połączone tematem ogólnym. Obiecuję, że czeka Was świetne show. Spektakularne – tak jak wszystkie moje poprzednie.

Podczas koncertów Roger Waters Polska z pewnością zobaczymy najnowocześniejsze produkcje audiowizualne oraz kwadrofoniczny system dźwiękowy! Koniecznie trzeba to zobaczyć! Najlepsze wejściówki - Roger Waters bilety na koncerty w sprzedaży!

 

Uwaga! Roger Waters Bilety na koncert w Polsce 2018 są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie.

Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Regulamin imprezy dostępny tutaj.

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Roger Waters
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/