Rockowy Wehikuł Czasu  - Agnes & Band Live

Rockowy Wehikuł Czasu - Agnes & Band Live

Rockowy Wehikuł Czasu na Letniej Scenie w Starym Klasztorze! Już 4 sierpnia zapraszamy na koncert największych polskich przebojów ostatnich kilku dekad w wykonaniu zespołu Agnes & Band. Rockowy Wehikuł Czasu bilety na koncert już w sprzedaży.

O koncercie we Wrocławiu 

"Rockowy wehikuł czasu" to muzyczna wyprawa w głąb bogatej historii polskiego rocka. W Starym Klasztorze usłyszymy między innymi Bajm "Co mi Panie dasz", Maanam "Kocham Cię kochanie moje", Lady Pank "Marchewkowe pole", O.N.A "Znalazłam", Mr. Zoob "Mój jest ten kawałek podłogi", Virgin "Dżaga", Varius Manx "Piosenka księzycowa", Perfect "Ale wkoło jest wesoło", Gadowski "Ona jest ze snu", Łzy "Agnieszka", Zakopower "Boso", Podsiadło "Małomiasteczkowy", Banda i Wanda "Nie będę Julią" i wiele innych hitów, które można będzie zaśpiewać razem z zespołem. Będzie też kilka akcentów zagranicznych - przygotujcie się na dobrą zabawę!

 

"Agnes & Band" LIVE powstał w 2015 roku z inicjatywy wokalistki Agnieszki Bisikirskiej oraz gitarzysty Macieja Burniaka. Skład uzupełniają wieloletni przyjaciele muzyczni klawiszowiec Zbigniew Malec, Dariusz Biłyk na perkusji i Piotr Nosal na basie, którzy tworzą fantastyczną sekcję rytmiczną.

 "Agnes & Band" to niepowtarzalne połączenie doświadczenia, warsztatu i wirtuozerii, doprawione energią liderki zespołu. Efektem końcowym są energetyczne występy z muzyką na żywo, podczas których zespół dzieli się z publicznością swoją pasją i miłością do muzyki.

 

Skład zespołu:

 

Agnes Bi - głos. Piosenkarka, aktorka, laureatka II Edycji Bitwy na Głosy w zespole Kamila Bednarka. Dzieliła scenę z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami. Spełnia się w każdym gatunku muzycznym, wydała za granicami kilka tanecznych singli, między innymi zaśpiewała na singlu legendarnego "Daddy Cool" z Boney M. Bobby'ego Farrell'a. Ostatni autorski popowy singiel Agnes Bi nosi tytuł "When I'm Dancing". Agnes uwielbia śpiewać też mocne rockowe kawałki, gdzie może wykorzystać swój potencjał i siłę brzmienia. Znakomity głos w połączeniu z wulkanem energii czynią z niej na scenie mieszankę wybuchową, która porywa z miejsc ;).

 

 

MaciekBe - gitara i głos. Wrocławski gitarzysta, uczeń Leszka Cichońskiego, od kilkunastu lat członek zespołu Stana Borysa - Imię Jego 44. Współzałożyciel The StrażMiejska - The Police Tribute Band. Jest szybki i wściekły 

 

Zibi Malec - Klawisze. Wrocławski klawiszowiec, który na przestrzeni lat zjeździł ze swoją muzyką całą Europę. Koncertował min. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii czy dawnej Jugosławii. Z jednakową finezją zagra w każdej stylistyce, od jazzu po ostrą rockerkę.

 

Dariusz Biłyk - perkusja. Wrocławski perkusista, który grał z takimi zespołami i artystami jak Vincent, TSA, Defekt Muzgó, Kreon, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Karin Stanek i wieloma innymi. Przez kilkanaście lat był członkiem Party Tour, z którym zagrał kilkanaście festiwali muzyki country w Mrągowie.

 

Piotr Nosal- bas. Absolwent Wrocławskiej Akademii Muzycznej. Magik gitary basowej związany z wrocławską sceną muzyczną, zapraszany do najlepszych orkiestr oraz składów między innymi The Dziubek Band, Chór TGD.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rockowy Wehikuł Czasu - Agnes & Band Live
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/