Rainbow Kitten Surprise

Rainbow Kitten Surprise

SPRAWDŹ BILETY

Rainbow Kitten Surprise to zespół wymykający się wszelkim definicjom. Eklektyczna formacja, której twórczość łączy elementy folku, hip-hopu i rocka wystąpi 5 listopada w warszawskim klubie Hydrozagadka. 

Rainbow Kitten Surprise w Warszawie

Muzyczny kameleon? Na pewno. Wprawne ucho wyłapie w kawałkach RKS zarówno inspiracje takimi grupami jak Modest Mouse, Kings Of Leon, ale też artystami jak Frank Ocean czy Schoolboy Q. Amerykanie słyną jednak również z wyjątkowych tekstów, pisanych przez frontmana, Sama Melo - narracyjnych w formie, zawierających mnóstwo emocji i życiowych doświadczeń. Zarówno Melo jak i basista Charlie Holt są członkami społeczności LGBTQ+, czemu dają wyraz w swej twórczości. Pochodzący z wydanej w 2018, trzeciej płyty grupy How To: Friend, Love, Firefall singiel Hide był dla wokalisty okazją do coming outu, towarzyszył mu też niezwykle znaczący klip - video jest paradokumentem przedstawiającym życie w trasie nowoorleańskich drag queens. 

 

Po występach na Bonnaroo, Lollapalooza i Osheaga, RKS sprzedali 80 000 biletów na swoją własną trasę koncertową Friend, Love Freefall Tour, której zwieńczeniem był wypełniony po brzegi wieczór w Red Rocks Amphitheatre i trzy koncerty pod rząd w Athens, GA – co zostało uwiecznione na ich pierwszym oficjalnym live albumie Live From Athens Georgia, wydanym w 2021 roku. Grupa podbiła również serca tiktokerów - single It’s Called: Freefall i “Cocaine Jesus stały się viralami zdobyły ponad 11 milionów razy w ciągu jednego tygodnia.

 

Po kilkunastomiesięcznej przerwie grupa powróciła w kwietniu tego roku z nowym singlem, Work Out. Nagranie zapowiada przygotowywany od dwóch lat, czwarty album grupy.

 

Amerykańska formacja zaprezentuje swój materiał 5 listopada w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety na koncert w cenie 59 złotych dostępne od piątku, 22 kwietnia na eBilet.pl.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rainbow Kitten Surprise
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Rainbow Kitten Surprise BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/