Rainbow Kitten Surprise

Rainbow Kitten Surprise

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA MIEJSCA W związku z ogromnym zainteresowaniem występem zespołu w Warszawie, oraz dla Waszego bezpieczeństwa i komfortu wydarzenie zostało przeniesione do bardziej przestronnego Nieba! Termin koncertu pozostaje bez zmian, a zakupione bilety zachowują swoją ważność.

 

Rainbow Kitten Surprise to zespół wymykający się wszelkim definicjom. Eklektyczna formacja, której twórczość łączy elementy folku, hip-hopu i rocka wystąpi 5 listopada w warszawskim klubie Niebo. 

Rainbow Kitten Surprise w Warszawie

Muzyczny kameleon? Na pewno. Wprawne ucho wyłapie w kawałkach RKS zarówno inspiracje takimi grupami jak Modest Mouse, Kings Of Leon, ale też artystami jak Frank Ocean czy Schoolboy Q. Amerykanie słyną jednak również z wyjątkowych tekstów, pisanych przez frontmana, Sama Melo - narracyjnych w formie, zawierających mnóstwo emocji i życiowych doświadczeń. Zarówno Melo jak i basista Charlie Holt są członkami społeczności LGBTQ+, czemu dają wyraz w swej twórczości. Pochodzący z wydanej w 2018, trzeciej płyty grupy How To: Friend, Love, Firefall singiel Hide był dla wokalisty okazją do coming outu, towarzyszył mu też niezwykle znaczący klip - video jest paradokumentem przedstawiającym życie w trasie nowoorleańskich drag queens. 

 

Po występach na Bonnaroo, Lollapalooza i Osheaga, RKS sprzedali 80 000 biletów na swoją własną trasę koncertową Friend, Love Freefall Tour, której zwieńczeniem był wypełniony po brzegi wieczór w Red Rocks Amphitheatre i trzy koncerty pod rząd w Athens, GA – co zostało uwiecznione na ich pierwszym oficjalnym live albumie Live From Athens Georgia, wydanym w 2021 roku. Grupa podbiła również serca tiktokerów - single It’s Called: Freefall i “Cocaine Jesus stały się viralami zdobyły ponad 11 milionów razy w ciągu jednego tygodnia.

 

Po kilkunastomiesięcznej przerwie grupa powróciła w kwietniu tego roku z nowym singlem, Work Out. Nagranie zapowiada przygotowywany od dwóch lat, czwarty album grupy.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rainbow Kitten Surprise
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Obiekty

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/