PUP

PUP

SPRAWDŹ BILETY

START SPRZEDAŻY Bilety dostępne od 4 marca, od godz. 11:00.

 

PUP w Polsce! Trasa promująca płytę THE UNRAVELING OF PUPTHBAND będzie miała swój przystanek w Warszawie już 29 października w Hybrydach.

O zespole PUP

Każda płyta PUP jest dostarczana  z załączonym ostrzeżeniem „zawartość pod presją”. Napięcie między instynktem melodycznym zespołu, a jego darem chaosu napędza piosenki, jednocześnie sprawiając, że wydają się bliskie rozpadu w przerażającym strumieniu łez i krwi. Wystarczająco słuchać PUP, to spędzać część każdego dnia na mentalnym powtarzaniu niektórych przezabawnych, całkowicie niezaprzeczalnych refrenów; zauważysz, że myślisz „to jest mosh” w chwilach, w których inaczej byś się rozdzierał. Jedną rzeczą jest odczuwanie, gdy Babcock śpiewa w „Totally Fine” z płyty THE UNRAVELING, „jakbym powoli umierał/a jeśli jestem prawdziwy, nawet mi to nie przeszkadza”, ale to inna, bardzo inna rzecz, krzyczysz razem z tymi słowami. Tutaj też jest napięcie. „Tylko tyle razy możesz napisać piosenkę o tym, jak bardzo siebie nienawidzisz, zanim napiszesz piosenkę o tym, jak cholernie dobry jesteś w nienawidzeniu siebie” – mówi Babcock. „To zabawne, że zadbaliśmy o siebie, będąc popieprzonymi i pisząc piosenki o byciu pojebanymi. Byliśmy popieprzeni od zawsze, a teraz ciąży na nas odpowiedzialność, wobec innych i wobec siebie, by pieprzyć w produktywny sposób.

 

Nie jest to wcale łatwiejsze niż się wydaje, ale chodzi też o zmienność; całe to napięcie jest zawsze ledwo utrzymywane w miejscu, przez kunszt zespołu. Nie mogło być nic innego, jak tylko niepokój, ale THE UNRAVELING OF PUPTHBAND to brzmienie zespołu, który nie tylko czuje się komfortowo, ale też panuje nad tym chaosem.

 

PUP to obiektywnie bardzo udany zespół. Zdobyli nagrodę Juno Award za Alternatywny Album Roku za Morbid Stuff 2019 i zostali nominowani do Nagrody Polaris i wiele miłych rzeczy powiedziano o nich w miejscach, w których ludzie mówią miłe rzeczy o zespołach; ponieważ są PUP, „fajne rzeczy” w tym przypadku oznaczają Pitchfork mówiący, że „zmieniają samonienawiść i samopogardę w rodzaj supermocarstwa”. Fani radośnie śpiewają na głos dźwięczne słowa ich piosenek w wyprzedanych salach na całym świecie; zrobili wersję prawdopodobnie najostrzejszej piosenki z Morbid Stuff z 2019 roku na świąteczny program CBC Kids 2020, w którym zastąpili tekst „objąć nieszczęście” słowem „objąć święta”; występowali w Late Night z Sethem Meyersem i grali na głównych festiwalach, takich jak Lollapalooza, Boston Calling, Shaky Knees i Riot Fest.

„To zespół, który do czasu wydania tego albumu, z jakiegoś dziwnego, popieprzonego poczucia chybionej dumy lub idiotyzmu, uważał, że nigdy nie powinniśmy używać żadnych instrumentów poza perkusją, basem i gitarami” – mówi Babcock. „Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że to nie oprzyrządowanie sprawia, że ​​piosenki PUP są PUP. To same piosenki, odnajdujące tę równowagę między ciężkimi i melodyjnymi, mrocznymi i zabawnymi, przesuwającymi granice naszych pisarskich kotletów i muzykalności w sposób, który nas rozśmiesza, a także chce rozwalić to gówno. Tak więc ta płyta zaczyna się najgłupszą balladą fortepianową wszech czasów. I są syntezatory. I są rogi. I jest kilka 808 i pułapkowe hi-haty. I jeszcze inne dziwne cholerstwo, którego wcześniej nie robiliśmy.

 

Nie można tego udawać, co oczywiście znacznie utrudnia to wszystko. W najlepszych piosenkach PUP cały proces jest nie tylko widoczny, ale i ekscytujący – udręka i zwątpienie, które napędzają piosenki, są pielęgnowane, przez kilka głośnych minut, w coś, co najpierw jest czytelne, a potem w jakiś sposób wzmacniające. Na THE UNRAVELING jest wiele takich piosenek. Naprzemiennie żałosna i przebojowa „Matilda” to klasyczny galopujący PUP-festiwal oskarżeń, który brzmi lepiej niż poprzednie wpisy w tym solidnym podgatunku, nie tracąc przy tym żadnego charakterystycznego kwasu. „Waiting” jest czystym upałem zdzierającym farbę, zwieńczonym kilkoma słusznie wysokimi refrenami. „Robot Writes A Love Song” rozpływa się w lawinie nerwowego syntezatora, zanim stanie się z pewnością najbardziej emocjonującą piosenką, jaką kiedykolwiek napisano z perspektywy komputera, który jest śmiertelnie przytłoczony prawdziwymi ludzkimi emocjami. „Chciałem napisać o okropnym stanie świata, ale z bardzo konkretnego i osobistego punktu widzenia” – mówi Babcock. „Duża część mnie próbuje wyrazić swoje własne radzenie sobie z egzystencjalnym lękiem, beznadziejnością i tym, co nazwałem „ponurym żniwem” – co dla mnie jest ideą, że wszyscy zbieramy to, co zasialiśmy, a teraz my ponownie siejemy to gówno.

 

THE UNRAVELING nie jest odejściem od tego, co tutaj PUP znaczyło, naprawdę; mimo całej nowej rozpiętości, jest to nadal bardzo PUPowy czwarty album zespołu, „To po prostu zespół, który stara się brzmieć jak najbardziej w swoim stylu. Z każdym nagraniem, które nagrasz, zbliżasz się do tego.”

PUP bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

 

Regulamin imprez dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

PUP
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/