Punky Reggae Live 2021

Punky Reggae Live 2021

SPRAWDŹ BILETY

Punky Reggae Live powraca! Gwiazdami tegorocznej trasy Farben Lehre, Sexbomba oraz Zenek Kupatasa. Dodatkowo na każdym z koncertów gościnnie wystąpi również czwarty zespół w roli supportu. Punky Reggae live 2021 bilety na koncerty już dostępne.

Trasa Punky Reggae live 2021

 • Wrocław - 18.09.2021, Stary Klasztor
 • Jarocin - 17.09.2021, Kontrapunkt

 • Warszawa - 24.09.2021, Klub Remont
 • Łódź - 25.09.2021, Klubopiwiarnia 

 • Szczecin - 1.10.2021, Kino Kosmos 

 • Poznań - 2.10.2021, Klub u Bazyla 

 • Bielsko-Biała - 8.10.2021, Klub Miasto 

 • Dąbrowa Górnicza - 9.10.2021, Klub Rock Out 

 • Kielce - 10.10.2021, Klub Garaż

 • Gdynia - 15.10.2021, Klub Ucho 

 • Kraków - 22.10.2021, Zaścianek
 • Dukla - 23.10.2021, Browar Dukla

Trasa Punky Reggae poprzednia edycja

Farben Lehre, The Analogs oraz Dr Misio

 • Zabrze - 4.12.2021, CK Wiatrak + Darmozjady
 • Gomunice - 10.12.2021, Bogard + Konkubent

Farben Lehre

Brawurowa i energetyczna grupa FARBEN LEHRE została utworzona we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu na bogatą dyskografię kapeli składa się 13 płyt studyjnych oraz liczne kompilacje. Od wielu lat formacja bardzo dużo koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swoim koncie płoccy muzycy mają występy u boku tak znaczących formacji jak the Exploited, Die Toten Hosen, New Model Army, U.K.Subs, G.B.H., Vibrators czy Dritte Wahl.

 

W ostatnich 15 latach FL zagrało ponad 1500 koncertów, co stawia go w gronie najczęściej koncertujących polskich (i nie tylko) zespołów. Od 2004 roku Farben Lehre był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku – po kilku latach przerwy – ponownie powróciła na polską mapę koncertową. 

 

Muzyka grana przez Farben Lehre jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, ale przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Anioły i demony", "Dobranoc", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", „Ludzie we mgle”, "Matura", „Nierealne ogniska”, "Spodnie z GS-u", „Stacja Wolność” czy "Terrorystan".

 

Skład zespołu:
Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, wokal
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja

Sexbomba

W sytuacji, gdy swą amunicję wystrzelały Pistolety Sexu, gdy swój magiczny wymiar zaczynało tracić hasło Sex, Love and Rock and Roll, poczuliśmy, iż jest to najwłaściwszy moment, żeby zdetonować ładunek o nazwie SEXBOMBA! I skumulować jego energię w wąską wiązkę rock and rollowego ognia... Zespół SEXBOMBA gra nieprzerwanie, od 1986r., zatem w 2021r. obchodzi swoje 35-lecie! Powstał w Legionowie, z fascynacji melodyjnym punk rockiem i rockandrollem. Debiutował na Festiwalu w Jarocinie, w 1986r. Do tej pory SEXBOMBA nagrała: „To Niemożliwe” (1990), „Alkohol” (1992), „Zamachy Bombowe” (1993), „Boom” (1993), „Viva” (1996), „Hallo, To Ja” (1999), „Woda.Woda.Woda.” (2000), „Historia jakiej Nie Znał Świat” (2001), „Newyorksyty” (2005), „Lekcja Historii” (2006,) 3 płytowy box „SEXXBOMBA na XX lecie” (2007), reedycję „Vivy” z koncertem DVD z „Przystanku Woodstock” (2009), "Ctrl+Alt+Delete" (2011), „Abstrahuj” (2013). W marcu 2016 roku ukazał się kolejny album zespołu, zatytułowany „Spam”. Kapela wystąpiła dotychczas na wielu festiwalach, m.in. w Jarocinie, Przystanku Woodstock, Czochraj Bobra, Rock na Bagnie, węgierskim AORA festiwalu i na wielu innych koncertach. SEXBOMBA posiada najdłużej działającą stronę internetową polskiego wykonawcy - od 1997 roku. Zespół występował na jednej scenie, m.in. z Buzzcocks, G.B.H, Vibrators, 999, UK Subs, Anti Nowhere League czy Toy Dolls. W autorskim utworze "Raz przeżyty dzień", z albumu „CTRL+ALT+DELETE”, oprócz Roberta Szymańskiego, gościnnie zaśpiewali: Siczka (KSU), Harcerz (ANALOGS), Zygzak (TZN XENNA), Cichy (FORT BS), Iglak (BULBULATORS), Jaromir (WC) oraz Marek Wiernik - pierwszy propagator muzyki punk rockowej na antenie polskiego radia. Z okazji 30-lecia istnienia ukazała się jubileuszowa składanka, zatytułowana „SEXXXBOMBA”. Z tej okazji odbył się również duży, rocznicowy koncert w warszawskim klubie Stodoła, z udziałem zespołów: Armia, Moskwa, Prawda, KSU, The Bill, Cela Nr 3, Pull The Wire, który poprowadził Marek Wiernik. 

 

Sexbomba skład:
Robert Szymański - śpiew
Maciek Gortatewicz – gitara
Piotr Welcel – bass
Hubert Traczyk – perkusja. 

Zenek Kupatasa

Zenek Kupatasa to muzorobol polskiej sceny niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie, wydaje swoje piosenki pod własnym szyldem. Spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów. Jego najnowsza, ósma płyta "O!" popularnością przebiła wszystkie poprzednie płyty. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera się granica między zespołem, a publicznością. 

 

Zenek Kupatasa skład:
Zenek Kupatasa – wokal, gitara
Antoni Tomaszek – bas
Jurek Dostałsię-Halapenio-Butelka-Łapa – gitara
Pierre Luigi Pierogi – perkusja)

Dr MISIO

Zespół Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej znanych polskich aktorów, znanego ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego, m.in. „Wesele”, „Dom zły” „Drogówka” czy „Kler”, który na muzycznej scenie należy do jednych z najbardziej żywiołowych frontmanów.

 

Kapela wykonuje ostrego rock’n’rolla bez przebaczenia, a solidne brzmienie, ciężkie riffy i świetne teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, to znak rozpoznawczy całego projektu. Ich twórczość jest propozycją nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy szukają w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, są otwarci na unikalną formę, a przy tym nie stronią od wspólnej, wręcz rytualnej zabawy.

 

Dr MISIO ma na swoim koncie trzy płyty: „Młodzi”, „Pogo” (której producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff) oraz wydany wiosną 2017 roku album „Zmartwychwstaniemy”. Najbardziej rozpoznawalnymi utworami zespołu są, m.in.: „Pogo”, „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster” i „Pismo”, do którego kontrowersyjny, ale bardzo dobrze oceniany teledysk zrobił Wojtek Smarzowski. W chwili obecnej zespół Dr MISIO pracuje nad kolejnym krążkiem, której premiera planowana jest na początek 2020 roku, zatem będzie ona już dostępna na koncertach trasy PUNKY REGGAE live.

 

Kapela daje wiele koncertów, grając w małych klubach, ale pojawiając się również na prestiżowych festiwalach, takich jak: Jarocin, Przystanek Woodstock czy Orkiestra Męskie Granie.

Skład zespołu
Arek Jakubik – wokal
Paweł Derentowicz – gitara
Mario Matysek – bas
Radek Kupis – klawisze
Jan Prościński – perkusja

The Analogs 

Zespół The Analogs został założonu w 1995 roku w Szczecinie i jest obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka krążków, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan, nie tylko punk rocka. Ostatni jak do tej pory album zespołu, zatytułowany „Wilk” ukazał się w styczniu 2018 roku, zbierając bardzo dobre recenzje i potwierdzając jednocześnie, że THE ANALOGS to jeden z najlepszych zespołów polskiego punk rocka. W 2020 roku kapela będzie świętować swoje 25 urodziny, dlatego na koncertach publiczność będzie mogła usłyszeć najbardziej znane piosenki ze wszystkich wydanych do tej pory albumów.

Skład zespołu 

Kamil Rosiak – wokal, gitara
Paweł Czekała – gitara
Przemek Kaczmarek – bas
Kuba May – perkusja


 

 

Termin ostatniego wydarzenia z dostępnymi biletami: 2021-12-10

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Punky Reggae Live 2021
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Punky Reggae Live 2021 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Jarocin
17.09
piątek, 19:00
Kontrapunkt
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
18.09
sobota, 19:00
Stary Klasztor
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
24.09
piątek, 19:00
Klub Remont
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Łódź
25.09
sobota, 19:00
Klubopiwiarnia
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Szczecin
01.10
piątek, 19:00
Kino Kosmos
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Poznań
02.10
sobota, 19:00
u Bazyla
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Bielsko-Biała
08.10
piątek, 19:00
Klub Miasto
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Dąbrowa Górnicza
09.10
sobota, 19:00
Rock Out
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kielce
10.10
niedziela, 19:00
Klub Garaż
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Gdynia
15.10
piątek, 19:00
Ucho. Klub muzyczny
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kraków
22.10
piątek, 19:00
Klub Zaścianek
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Dukla
23.10
sobota, 19:00
Browar Dukla
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Sexbomba, Zenek Kupatasa
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Zabrze
04.12
sobota, 19:00
CK Wiatrak
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Dr Misio, The Analogs, Darmozjady
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Gomunice
10.12
piątek, 19:00
BOGART
PUNKY REGGAE live '21: Farben Lehre, Dr Misio, The Analogs, Konkubent
sprawdzanie dostępności
od 55 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu

Obiekty

Używamy plików Cookies, aby zapewnić naszym Użytkownikom wygodne korzystanie z naszej strony internetowej oraz aby stale poprawiać jej jakość. Umożliwiamy również instalowanie Cookies przez naszych partnerów biznesowych w ich celach marketingowych. Poprzez odpowiednie ustawienia swojej przeglądarki Użytkownik wyraża zgodę na stosowanie określonych Cookies przez nas lub przez naszych partnerów. Użytkownik może w każdej chwili zmienić ustawienia przeglądarki, dostosowując je do swoich oczekiwań. Zmiana ustawień i cofnięcie zgód na stosowanie Cookies nie wpływa jednak na zgodność z prawem ich stosowania przed dokonaniem zmiany. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności dostępnej na stronie https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/