Pull The Wire + Psy Wojny

Pull The Wire + Psy Wojny

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncert Pull The Wire + Psy Wojny, który odbędzie się już 14 października w krakowskim Klubie Zaścianek. Pull The Wire i Psy Wojny bilety na koncert już w sprzedaży!

 

Koncert Zenka Kupatasy i Pull The Wire będzie okazją do spotkania się w doborowym towarzystwie, oraz pośpiewania i odreagowania wszystkiego dookoła. Zadbają o to zawodowcy od łączenia zabawy z przekazem - zespół Pull the Wire i Zenek Kupatasa. Artyści będa promować swoje nowe wydawnictwa, ale nie zabraknie hitów z przekroju całej twórczości.

Pull The Wire + Psy Wojny, 14.10.2022 Kraków, Zaścianek

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający energetycznego rock and rolla. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, ale inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie – nie wiesz, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90. To jak, piszesz się na taki wypad?

 

Zespół Pull The Wire jest obecny na polskiej scenie rockowej od 15. lat. Szerszej publice dał się poznać w 2012 roku po premierze teledysku do utworu “Kapslami w niebo”, który podbił Internet i stał się nieoficjalnym hymnem picia piwa w plenerze.

 

Debiutancki album “W Polsce jest ogień!” na którym oprócz „kapsli” znalazł się jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów pokolenia „trzeciej fali” punk rocka – „Papieros”, oraz wygrana Eliminacji do Przystanku Woodstock 2015 były ich przepustką na największą scenę festiwalową w Polsce. Zespół otarł się o nagrodę za najlepszy występ na Festiwalu, przegrywając niecałymi 50 głosami z rozpoznawalną na całym świecie grupą Decapitated.

 

W 2022 roku zespół przemierzył cały kraj grając dziesiątki klubowych koncertów, jak również dzielił scenę z zagranicznymi gwiazdami takimi jak: Billy Talent oraz Rise Against W sezonie letnim nie zabrakło takich festiwali jak: Jarocin, Rock na Bagnie, Czochraj Bobra, Przystanek Żory, Pol’and’Rock Festival który zadziwiająco nie pomieścił publiczności pod ogromnym namiotem jako Małą Sceną. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby ☺

 

Psy Wojny powstały w Marcu 1985 r. w Jastrzębiu-Zdroju. Jak sam pisze o sobie zespół: "Najlepszą recenzją niech będzie to, że istniejemy do dzisiaj, nigdy nie zawiesiliśmy działalności. Zapraszamy pod scenę." -sprawdźcie to na żywo!

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Pull The Wire + Psy Wojny
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Pull The Wire + Psy Wojny BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/