Przeżyj to sam! - przeboje polskiego rocka na żywo

Przeżyj to sam! - przeboje polskiego rocka na żywo

Przeżyj to sam - przeboje polskiego rocka na żywo! Rozpoczęcie nowego sezonu koncertowego we wrocławskim Starym Klasztorze! 16 września zapraszamy na specjalny koncert rozpoczynający nowy 2022/2023, który, po kilku latach niespodziewanych perturbacji, zapowiada się wyśmienicie. Bilety już w sprzedaży.

Przeżyj to sam! - przeboje polskiego rocka na żywo we Wrocławiu

"Nie płacz Ewka" , "Boskie Buenos", "Wehikuł czasu", "Zawsze tam gdzie Ty", "Bo jo Cie kochom", "Remedium", "Wyjechali na wakacje", "Konik na biegunach",  "Parostatek", tytułowe "Przeżyj to sam"  i wiele innych nieśmiertelnych hitów polskiego rocka zagra WrocLove Band złożony z najlepszych wrocławskich muzyków pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa, z gościnnym udziałem Jacka Krzaklewskiego, gitarzysty legendarnego Perfectu.  Śpiewać będą związani ze Starym Klasztorem wokaliści - Nikola Warda, Damian Szewczyk i Adam Sypuła.

 

Ale to jeszcze nie koniec muzycznych atrakcji! Uczestnicy koncertu będą mogli sprawdzić swoją znajomość polskich przebojów w staroklasztornej wersji konkursu "Jaka to melodia?", a najodważniejsi skorzystać z "Szansy na sukces" i zaśpiewać razem z zespołem na scenie - a wszystko w 100% na żywo! Koncert oraz konkursy, w których wygrać będzie można bilety na następne koncerty w Starym Klasztorze, poprowadzi  dobrze znany  wrocławskiej publiczności Dariusz "Macoch" Raczycki.

 

Bywalcy Starego Klasztoru doskonale wiedzą, że specjalne koncerty w Sali Gotyckiej, to zawsze gwarancja dobrej zabawy i najwyższej jakości muzycznej.  Warto zaplanować piątkowy wieczór 16 września na  rozpoczęcie nowego sezonu koncertowego w Starym Klasztorze. 

 

Przeżyj to sam! ... ale możesz zabrać też ze sobą ekipę znajomych :)

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Przeżyj to sam! - przeboje polskiego rocka na żywo
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/