Primus

Primus

Primus z wyjątkową trasą koncertową w Polsce! Zespół zagra 16 września 2022 w warszawskiej Stodole. Primus bilety na koncert w Warszawie już dostępne. 

Primus koncerty 2022

Primus złoży hołd legendom progresywnego rocka, Rush, podczas „A Tribute to Kings”.

 

Na nadchodzącej trasie trio z Bay Area zagra, oprócz własnej muzyki, najbardziej klasyczny album Rush - „A Farewell to Kings” z 1977 roku w całości. Trasa „Tribute to Kings” będzie dokładnie taka, jak można się spodziewać: to pełen szacunku i miłości hołd złożony trzem wspaniałym muzykom, autorom piosenek, legendom i przyjaciołom.

Primus bilety VIP

Bilet “A Tribute to Kings Double-neck VIP Experience”

  • Miejsce stojące na koncercie wraz z wcześniejszym wejściem do obiektu
  • udział w sesji Q&A z Zespołem
  • ekskluzywny plakat Primus z autografem
  • ekskluzywny gadżet Primus
  • T-Shirt trasy koncertowej
  • Pamiątkowy laminat
  • Pierwszeństwo w zakupie merchu
  • Opieka dedykowanego hosta na miejscu

 

UWAGA:

Na kilka dni przed wydarzeniem otrzymasz wiadomość e-mail z niezbędnymi informacjami dotyczącymi zakupionych biletów VIP.

 

Twoje gadżety VIP będą dostępne na miejscu tylko w dniu koncertu. Nie ma możliwości przekazywania biletów i ich zawartości, zwrotu lub wymiany. Aby odebrać wszystkie elementy biletu, musisz okazać potwierdzenie zamówienia oraz dokument potwierdzający tożsamość. Wszystkie elementy biletu zostaną unieważnione, jeśli zostaną odsprzedane. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania Twojego pakietu bez podania przyczyny.

 

Jeśli masz pytania dotyczące zakupu, wyślij wiadomość e-mail na adres: guestservices@cidentertainment.com lub sklep@alterart.pl.

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

 

pokaż więcej... zwiń

Primus BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/