ROCK – METAL HALLOWEEN - Muzyczna Noc Grozy w Starym Klasztorze

ROCK – METAL HALLOWEEN - Muzyczna Noc Grozy w Starym Klasztorze

Miłośników grozy i mocnej rockowej muzy zapraszamy 31 października na tradycyjne już Rock - Metal Halloween do Starego Klasztoru we Wrocławiu. Rock – Metal Halloween bilety już dostępne.

Rock-Metal Halloween Wrocław 2022

W halloweenową noc Sala Gotycka w Starym Klasztorze zamieni się w Salę Grozy, a ze sceny popłyną na żywo klasyki mocnego rocka, takie jak: “Personal Jesus” - Marylin Manson , "Black Sabbath" i “Electric Funeral” - Black Sabbath , “Sympathy for the Devil” - The Rolling Stones, “Mr.Crowley” –Ozzy Osbourne , “Dragula” - Rob Zombie, –“Hells Bells” i “Higway to hell" - AC/DC oraz “Smells Like Teen Spirit" - Nirvana, ale będzie też Michael Jackson i “Thriller”, The Cranberries i “Zombie” oraz wiele innych legendarnych już utworów grozy.

 

Muzyczną oprawę zapewni WrocLove Band złożony z najlepszych wrocławskich muzyków pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa, a śpiewać będą: ULA ISSEL, NIKOLA WARDA, DAMIAN SZEWCZYK i ADAM SYPUŁA.

 

Strrraszne przebrania mile widziane! Na osoby ubrane w halloweenowym stylu czekać będą ulgowe bilety, a najlepsze kreacje zaprosimy na scenę! Na barze Sali Gotyckiej królować będzie Krwawa Mary i inne halloweenowe drinki. Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych – tej imprezy nie można przegapić!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

ROCK – METAL HALLOWEEN - Muzyczna Noc Grozy w Starym Klasztorze
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/