Lady Pank – Tacy sami od 40 lat!

Lady Pank – Tacy sami od 40 lat!

SPRAWDŹ BILETY

KONCERT FINAŁOWY W grudniu zespół zaprasza na finałowy koncert jubileuszowej trasy koncertowej. 10 grudnia Lady Pank zagra w MCK w Katowicach. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie już w sprzedaży!

 

Od 40 lat Lady Pank dostarcza swoim fanom wyjątkowych przebojów i koncertów, które kształtują następne pokolenia.  2022 rok to wyjątkowa okazja, by usłyszeć największe hity na żywo!. Lady Pank bilety na koncerty już w sprzedaży!

Lady Pank na trasie koncertowej "Tacy sami od 40 lat!"

Debiutancka płyta zatytułowana po prostu "Lady Pank" pozostaje jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki. Okrągły jubileusz zespołu połączony z premierą nowej płyty pt. "LP40" to gwarancja niezwykłych koncertów w wykonaniu Jana Borysewicza, Janusza Panasewicza i reszty grupy.

 

Przez ostatnie lata świat stanął na głowie. Płyta "LP40" opowiada o tym, co wokół nas obecne. To krótkie historie o tym, co jeszcze niedawno było normalne, a dziś nie jest oczywiste.

 

Zespół pomimo "czterdziestki na karku" jest w doskonałej formie. Podczas koncertów w ostatnich latach Lady Pank udowodniło wielokrotnie, że ich występy na żywo to niezapomniane wydarzenie. Nawet najwierniejsi fani mogą spodziewać się wielu niespodzianek.

 

"Tacy sami od 40 lat!" jest równocześnie powrotem do czterech dekad twórczości zespołu, jak również czymś nowym i świeżym. Zespół gwarantuje słuchaczom, że będzie przebojowo, sentymentalnie i hucznie.  Sprawdź nadchodzące koncerty Lady Pank i wybierz się w niezwykłą, muzyczną podróż!

Lady Pank koncerty "Tacy sami od 40 lat!"

  • Kraków - 8.12.2022, Studio
  • Katowice - 10.12.2022, MCK
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lady Pank – Tacy sami od 40 lat!
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Lady Pank – Tacy sami od 40 lat! BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/