Jeremy Loops

Jeremy Loops

SPRAWDŹ BILETY

Jeremy Loops w Polsce! Artysta wystąpi 17 września w warszawskiej Proximie. Jeremy Loops bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Jeremy Loops informacje

Od kultowego występu na żywo w jego rodzinnym Kapsztadzie, po album w czołówce krajowych list przebojów, kariera Jeremy'ego Loopsa charakteryzowała się przebijaniem szklanych sufitów. Prawdziwym przełomem na skalę międzynarodową było towarzyszenie Twenty One Pilots w trasie, był headlinerem wyprzedanej własnej trasy z 30 000 biletów, a wkrótce potem wyprzedał występ w kultowej londyńskiej O2 Academy Brixton.


To mieszanka gatunków, która wpada w ucho – nowoczesny folk z miejskim zacięciem, od delikatnych, porywających ballad po hymnowe hity gotowe na wielkie sceny. A show jest tym, co zdobywa publiczność. Nietypowy dla typowych dla tego gatunku koncertów wokalistów i autorów tekstów w wolnym tempie, jest pełen energii i zaangażowania od początku do końca.

 

Jego debiutancki, przebojowy album „Trading Change” zawierał mega singiel „Down South” i zapoczątkował popularną markę w RPA, ale to jego drugi album, „Critical As Water”, zwrócił uwagę reszty świata. Lista współpracowników, w tym Willa Hicksa ( Ed Sheeran) i Jake'a Goslinga (The Libertines, Shawn Mendez), wskazywała, że ​​zdobył szacunek swoich rówieśników i współczesnych. A single „Waves” i „Gold”, które były często emitowane na antenach w całej Europie, zdobywając listy przebojów Top 200 Airplay w Niemczech. „Gold” był odtwarzany w BBC2, odtworzenia pokazały, że jego nagrania miały duże perspektywy komercyjne i szybko rosnącą publiczność na jego występach na żywo.

 

Podczas gdy piosenkarz i autor tekstów przygotowuje się do następnego etapu swojej kariery, podpisując umowę licencyjną z Universal Music na całym świecie, pracując nad swoim jeszcze nie zatytułowanym trzecim albumem z rosnącą listą współautorów i producentów z listy A, chce się trzymać tej samej podstawy. „Pisuj świetne piosenki i rób świetne koncerty” – mówi. „Jeśli zrobimy to dobrze, wszystko pójdzie dalej”.

Jeremy Loops bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)
  • Limit na jedną kartę kredytową,
  • Limit dla jednego Użytkownika.
Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Regulamin imprez dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jeremy Loops
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Jeremy Loops BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/