Hipgnosis + LEM

Hipgnosis + LEM

Hipgnosis + LEM w Krakowie! Zapraszamy na koncert 11 czerwca do klubu Zaścianek na blisko 3 godziny space rocka. Hipgnosis + LEM w Krakowie bilety już w sprzedaży.

Hipgnosis + LEM koncert w Krakowie

Wspólny koncert dwóch krakowskich zespołów – Hipgnosis oraz Light Entanglement Machine ( czyli w skrócie LEM ), powiązanych ze sobą muzycznie i personalnie.


Hipgnosis powstało w Krakowie w 2005 roku i ma za sobą 3 albumy studyjne, w tym ostatni „Valley Of The Kings”, wydany 18.XI.2021. Tego samego dokładnie dnia – co wcale nie było zamierzone! -ukazała się też debiutancka płyta LEMLEM 2021”, obie w tym samym wydawnictwie LYNX Music.


W 2012 roku Hipgnosis otrzymał przyznawaną wówczas po raz pierwszy przez Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych SIN „Progres” nagrodę im. Roberta „Ro-Ro” Roszaka Dla Polskiego Wykonawcy za Najlepsze Wydawnictwo Fonograficzne z Gatunku Rocka Progresywnego za rok 2011. LEM otrzymał identyczną nagrodę za swój zeszłoroczny debiut.


Ale to nie koniec zbieżności. Założyciel LEM, Przemysław Piekarz, grał przez kilka lat w Hipgnosis na instrumentach klawiszowych, skrywając się wtedy pod pseudonimem Ijon, jak również współpracujący z nim obecnie w tym projekcie gitarzysta Filip Wyrwa, czyli GoDDarD, który kiedyś Hipgnosis współtworzył. Dzisiaj obaj występują jako regularni muzycy obu formacji.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hipgnosis + LEM
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/