Florence Jenkins Project

Florence Jenkins Project

Serdecznie zapraszamy na koncert formacji Florence Jenkins Project prezentujący materiał z wydanego w tym roku albumu ANTYMETAFIZYKA. Koncert odbędzie się 19 grudnia w warszawskiej Proximie, a poprowadzi go Adam Dobrzyński, dziennikarz muzyczny i redaktor programów muzycznych PR. Florence Jenkins Project bilety na koncert już dostępne. 

 

Florence Jenkins Project to klimatyczny, autorski rock przyprawiony tu i ówdzie etno-sosem. Ambicją zespołu jest opowiadanie intrygujących historii, poprzez muzykę prostą, ale wolną od banału. Znakiem rozpoznawczym nieco eklektycznej twórczości FJP są niesztampowe teksty oraz aranżacje łączące przestrzenne brzmienia z wyrazistymi rockowymi riffami i pulsem.  
 
W roku 2018 zespół wydał zrealizowany w Quality Studio, debiutancki album CD ANTYMETAFIZYKA zawierający kilkanaście autorskich utworów i kilka równie autorskich przetworzeń muzyki Krzysztofa Komedy, Czesława Niemena i The Police. Można go posłuchać w popularnych serwisach muzycznych (iTunes, Spotify, Deezer, Google Play, Tidal i paru innych). Ich patronką jest Florence Fosters Jenkins – niezwykła kobieta, której pasja i miłość do muzyki były silniejsze niż całkowity brak talentu. Wierzą, że kiedyś zostanie kanonizowana jako patronka punk rocka i garażowych kapel. 
 
Florence Jenkins Project to też miks osobowości i wrażliwości muzycznych. Od 2008 roku tworzą go: 
 
• Ania Stokalska – wokal. Absolwentka Dyrygentury Chóralnej UMFC w Warszawie. W FJP wokal kreujący klimaty jasnej strony mocy. Poza FJP trenerka wokalna i liderka popularnego rozrywkowego chóru The Voices.  
 
• Łukasz Balcerek – gitara basowa. Informatyk, miłośnik niekomercyjnych działań muzycznych spod znaku alternatywnego rocka. Współtwórca FJP, konsekwentnie nieufny wobec wszelkich gadżetów zdaje się jedynie na instrument, piec i własną intuicję muzyczną. 
 
• Kuba Stokalski – gitary. Projektant ambitnych gier komputerowych, miłośnik minimalizmu, ciężkich riffów, ciężkich brzmień i ciężkich treningów. Odpowiedzialny za mięsiste i energetyczne ingrediencje miksu gitar, który jest jedną z podstaw brzmienia kapeli. Nie rozstaje się z “black beauty”, choć woli blondynki. 
 
• Borys Stokalski – gitary, wokal. Absolwent konserwatorium im. Elsnera w klasie gitary klasycznej, przerwał studia na AMFiC poświęcając życie zawodowe informatyce. Do muzyki powrócił w ramach łagodnej postaci kryzysu wieku średniego współtworząc FJP. Zawsze chętny do komplikowania aranżacji i instrumentarium, ku rozpaczy pozostałych członków zespołu. 
 
• Wojtek Sznajder – perkusja, w czasie wolnym od zarządzania informatyką w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej pływa na desce za latawcem. Albo jeździ na nartach. Jak nie ma śniegu, i nie wieje to gra na perkusji w FJP, które współtworzył. Nie jest prawdą, że wyznaje zasadę "nie musi być równo, byle było głośno". Za to rzuca pałkami – trzeba uważać na próbach. 

 

Florence Jenkins Project koncert Warszawa , Florence Jenkins Project koncerty.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Florence Jenkins Project
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/