Enclose

Enclose

Serdecznie zapraszamy na ostatni koncert z cyklu Antrakty! 26 czerwca zaprezentuje się znakomity meksykański kwartet, którego frontmanem jest niezwykle charyzmatyczny Juan Carlos Cano. Już 26 czerwca swoją premierę będzie miał singiel zespołu Enclose pt. "Scream"! Utwór zapowiada najnowsza płytę, która ukaże się już niebawem. Cały zrealizowany materiał będzie można usłyszeć po raz pierwszy na żywo na koncercie w krakowskim klubie Studio. Enclose bilety na koncert już w sprzedaży. 

O zespole Enclose

Zespół Enclose powstał w 2010 roku w Meksyku. Założony w mieście Chihuahua przez Juana Carlosa Cano początkowo działał jako trio odnosząc duże sukcesy na rodzinnej ziemi, których zwieńczeniem było wydanie debiutanckiego EP Enclose, zawierającego pięć autorskich utworów grupy oraz nakręcenie teledysku do jednego z nich (Soul Digger).

 

W roku 2012 zespół zawitał do Europy na trasę koncertową zatytułowaną Soul Digging Tour, która obejmowała także Polskę (w tym czasie ukazął się także teledysk do Over). Rok 2013 to początek kolejnej trasy koncertowej w Polsce, w czasie której zespół dzielił scenę z takimi gwiadzdami polskiej sceny jak Turbo i Acid Drinkers, a także zwyciężył w II edycji Otwartych Wtorków z Nuplays organizowanej w warszawskim klubie Progresja.

 

Przełom 2013 i 2014 roku to zdjęcia do teledysku "Where The River Flows" oraz debiutancki występ w Anglii na 22. Finale WOŚP. W roku 2014 Juan Carlos Cano wystąpił w programie Voice of Poland, który po wielu etapach zakończył się jego zwycięstwem, co pozwoliło zespołowi kilkukrotnie zaprezentować się w telewizji. Resztę 2014 roku zespół spędził w trasie koncertowej, której zwieńczeniem był występ na scenie Fabryki Zespołów w trakcie XX Przystanku Woodstock..

Skład zespołu Enclose:

  • Juan Carlos Cano - Vocal
  • Flavio Rojas - Bass
  • Janis Kifonidis - Drums
  • Michał Herda - Guitarpokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Enclose
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/