ECHA i MORTAS

ECHA i MORTAS

Nowa polska alternatywa: ECHA i MORTAS premierowo przed stołeczną publicznością w Klubie Potok. ECHA i MORTAS bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

ECHA i MORTAS timing koncertu*

  • 19:00 Happy Hour
  • 20:00 MORTAS
  • 21:15 ECHA

*podane godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie

ECHA

Dojrzałe, eklektyczne brzmienia z wyrazistym wpływem alternatywy, choć w ich muzyce nie brakuje rockowych, mocniejszych akcentów. Kompozycje zespołu to podróż w oryginalny brzmieniowo świat, ilustrowany lirycznymi, ciekawymi tekstami. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Echa to jedna z najciekawszych propozycji młodej polskiej alternatywy.


Echa narodziły się w 2018 roku, a w czerwcu 2019 pod szyldem S.P. Records ukazała się ich debiutancka płyta, utrzymana w klimacie rock, indie-pop, a zatytułowana po prostu „Echa”. Słuchacze mieli już okazję dobrze poznać utwory takie jak: „Czy masz dla mnie czas” czy „Polska na supeł”. Obecnie Echa promują album na koncertach, przygotowują się też do kolejnych wydawnictw.


Zespół miał okazję grać gościnnie m.in. z Kultem, Happysad i Dr Misio. Muzycy grupy grali także na scenach Open'era, Jarocina i Hej Festu obok Meli Koteluk, Lemona i Perfectu.  

MORTAS

MORTAS tworzą utalentowani łódzcy muzycy pod wodzą Adama Mortasa. Muzykę, jaką tworzą, określić można jako fuzję wielu gatunków, m.in. popu, rocka, muzyki elektronicznej i poezji śpiewanej, która jest ich wielką inspiracją.


Utwór "Dom" przez 18 tygodni gościł na Liście Przebojów Trójki, docierając do 4. miejsca. W lutym ukaże się ich debiutancki album - koncert jest jego absolutnie przedpremierową zapowiedzią!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

ECHA i MORTAS
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/