Dropkick Murphys + Opener

Dropkick Murphys + Opener

SPRAWDŹ BILETY

EKSKLUZYWNA PRZEDSPRZEDAŻ Zakup biletów w przedsprzedaży jest możliwy wyłącznie za okazaniem specjalnego kodu, podanego przez zespół w trakcie niedzielnej transmisji.

 

Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się już w piątek - 7 maja, o godzinie 10:00.

 

Dropkick Murphys w Polsce! Koncert zespołu odbędzie się 10 lutego 2022 roku w Hali nr 4 warszawskiego EXPO XXI. Gościem specjalnym grupy będzie kalifornijskie The Interrupters.

 

Podczas zimowej trasy Amerykanie będą promować swój najnowszy album - "Turn Up That Dial", który ukazał się 30 kwietnia 2021 roku (Born & Bred Records). 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/