De Staat

De Staat

SPRAWDŹ BILETY

De Staat w Polsce! Grupa wystąpi 31 października w warszawskich Hybrydach. De Staat bilety na koncert już w sprzedaży.

O zespole De Staat

De Staat to rockowa grupa, która jest wybuchową mieszanką różnych gatunków. Różnorodność wpisuje się w DNA zespołu od początku jego istnienia.


Z ich spektakularnym wideo które stało się viralem „Witch Doctor” i występami jako support Muse i The Rolling Stones, holenderski zespół De Staat, pozostaje radośnie nieskategoryzowany. Pod skrzydłami frontmana Torre Florima, którego potężny głos działa jak wezwanie do broni, flirtują z funkiem i plemiennymi rytmami, introspekcjami i dzikim humorem, które bardziej zawdzięczają Davidowi Byrne'owi czy Prince'owi niż jakikolwiek inny zwykły zespół rockowy. A po czternastu latach kariery są gotowi żeby wkrótce wystartować z nowym projektem: Red, Yellow, Blue.


Nie będzie albumu studyjnego – zamiast tego pojawiła się gigantyczna kolekcja nowych piosenek udostępnianych na  platformach cyfrowych od 4 listopada (zespół będzie publikował nowe piosenki przez cały 2022 r.). Florim zaakceptował słynny eklektyzm zespołu, który stworzył pierwszy rock and rollowy projekt artystyczny, pisząc dziesiątki utworów odwzorowujących kolory czerwieni, żółci i błękitu.


Red, Yellow, Blue to eksperyment w pisaniu piosenek. Jest tak wiele sposobów, na które ludzie próbują opisać muzykę De Staat, a żaden z nich nie pasuje… ale czerwony, żółty i niebieski to ich alternatywne kategorie dla różnych nastrojów piosenek, które zespół napisał przez cały ten czas.Początki zespołu sięgają 2006 roku, kiedy to został wymyślony przez Torre jednoosobowy projekt, jako wyzwanie dla niego samego. W 2009 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Wait For Evolution. W składzie zespołu znaleźli się gitarzysta Vedran Mircetic, basista Jop van Summeren, multiinstrumentalista Rocco Hueting i perkusista Tim van Delft. De Staat stworzyli własną interpretację rocka - powołują się na wpływ wszystkich, od Talking Heads, Rihanna i Nine Inch Nails po Radiohead , Michael Jackson, Run-DMC i Soulwax.

De Staat bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)
  • Limit na jedną kartę kredytową,
  • Limit dla jednego Użytkownika.
Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Regulamin imprez dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

De Staat
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

De Staat BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/