Charlie Winston AS I AM TOUR

Charlie Winston AS I AM TOUR

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncert Charliego Winstona! Artysta wystąpi już 11 grudnia w warszawskim klubie Niebo. 

Charlie Winston koncert w Warszawie

Europa pokochała Charliego Winstona za singiel „Like A Hobo”, wydany w 2009 roku na albumie „Hobo” – wydanie tej płyty można uznać za początek muzycznej kariery Winstona. Od tamtej pory artysta kojarzony jest z folkiem i rockiem. Mimo że już w 2007 roku, z utworami z albumu „Make Way” otwierał koncerty Petera Gabriela, dopiero płyta „Hobo” przyniosła mu numer jeden na liście najchętniej kupowanych albumów we Francji. Przez lata muzyka Brytyjczyka ewoluowała. Zaczęło pojawiać się w niej więcej przestrzeni na inspiracje, a obecnie nie brakuje w niej popowych, niezwykle melodyjnych kompozycji, opartych na gitarze akustycznej bądź fortepianie, dopełnionych klimatyczną perkusją. Słychać to m.in. w utworze „Losing Touch”, promującym wydany w 2018 roku album „Square 1”.Pierwszą zapowiedzią nowej płyty „As I Am” jest singiel „Algorithm”, który ukazał się 26 kwietnia. „Dziś mamy więcej kontaktu z telefonami niż z ludźmi, co sprawia, że wpadamy w przepaść samotności. Nieumiarkowane wykorzystywanie nowych narzędzi komunikacji negatywnie wpływa na nasze życie uczuciowe”, tłumaczy Winston. Utwór, swoją muzyczną lekkością idealnie wpasowujący się w klimat wiosny, jest dostępny w serwisach streamingowych.

 

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Charlie Winston AS I AM TOUR
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Charlie Winston AS I AM TOUR BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/