Black Country, New Road

Black Country, New Road

Z przykrością informujemy, że europejska trasa Black Country, New Road, w tym koncert w Warszawie, zostaje odwołana ze względu na chorobę jednego z członków zespołu..

O zespole Black Country, New Road

Dla wielu zespołów dwa utwory to niewiele. To punkt wyjścia lub zarys tego, co ma nadejść. Mimo to Black Country, New Road zaistniało już przy pierwszych singlach -„Athens, France” i „Sunglasses” z 2019 roku.

Zostali uznani przez The Quietus za „najlepszy zespół na świecie”, entuzjastycznie zrecenzowani w liczących się tytułach - od New York Times do The Guardian, pojawili się na okładce Loud & Quiet, zagrali sesję live dla BBC 6 Music, wyprzedali trasę w UK, w tym trzy koncerty w samym Londynie, znaleźli się w serii Echoes, produkowanej przez ARTE, wciśnięci pomiędzy Kim Gordon (Sonic Youth) i Eda O'Briena (Radiohead) i podpisali kontrakt z Ninja Tune. A to wszystko osiągnęli w ciągu zaledwie roku.

Muzycy grający razem w różnych konfiguracjach przez lata, jako Black Country, New Road, szybko odkryli, że ich rdzeniem jest głęboko zakorzenione poczucie harmonii i jedności. Niektórzy członkowie sięgają czasów, gdy byli kolegami z klasy, niektórzy dzielili mieszkania, podczas gdy inni studiowali razem na uniwersytecie. Spędzone wspólnie lata stworzyły spójnego ducha i głęboką więź, która znajduje odzwierciedlenie w zespołowej kreatywności. Ich występy na żywo od początku zyskują status „must see” wśród fanów wschodzącej sceny, skupiającej się wokół osławionego klubu Windmill w południowym Londynie, który dał początek wielu ich muzycznym rówieśnikom, takim jak Fat White Family czy Squid.

Pomimo tego, że zespół wydaje się być w pełni uformowany i pełen niekończącego się napięcia, łączącego post-rocka z post-punkiem i jazzowymi odniesieniami, ich debiutancka płyta wydaje się być wynikiem nieustającej ewolucji grupy. „Bardzo dojrzeliśmy, odkąd nagraliśmy te dwa pierwsze utwory” - mówi saksofonista Lewis Evans. Ostatecznie album jest idealnym obrazem zespołu i całej ich energii, a jednocześnie wyraźnie to dzieło osób, które nie są zainteresowane powtarzaniem, jednonutowym podejściem lub pozwalaniem na twórczą stagnację. To dźwiękowa kapsuła czasu, której w jakiś sposób udaje się połączyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

 

Organizator: Alter Art

Regulamin wydarzenia

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Black Country, New Road
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/