A ja wolę moją Mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka

A ja wolę moją Mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka

SPRAWDŹ BILETY

Dzień Matki w rytmie polskiego rocka we Wrocławiu! Serdecznie zapraszamy do Starego Klasztoru już 26 maja na najbardziej rockowe obchody dnia Matki! Matki - zabierzcie swoje pociechy, dzieci (małe i duże) - zabierzcie swoje Mamy i spotkajmy się w czwartek 26 maja na jedynym w swoim rodzaju koncercie. A ja wolę moją Mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka bilety już w sprzedaży.

A ja wolę moją Mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka w Starym Klasztorze

W Sali Gotyckiej zagramy i zaśpiewamy razem znane przez kilka pokoleń publiczności polskie przeboje

dedykowane dziewczynom, kobietom, wspaniałym Matkom i ich pociechom.

 

Poczynając od Majki Jeżowskiej i jej hitu "A ja wolę moją mamę", przez "Puszka Okruszka" Natalii Kukulskiej, "Konika na biegunach" Urszuli i "Meluzynę" Małgorzaty Ostrowskiej, idąc dalej przez nieśmiertelne "Nie płacz Ewka", "Jolka, Jolka pamiętasz", "Małgośkę" i "O Ela", dojdziemy aż do Kultu i uwielbianego zwłaszcza przez rodziców "Wyjechali na wakacje"!

Grać będzie nasza niezawodna ekipa WrocLove Guitar Top, kierowana przez Marka "Stinga" Popowa, a wspólne śpiewanie polskich hitów poprowadzą: Nikola Warda i Damian Szewczyk. Jak zawsze przy szczególnych okazjach w Starym Klasztorze można będzie zamówić specjalne życzenia dla swoich Mam i zadedykować im wybraną piosenkę.

 

Takich rockandrollowych obchodów Dnia Matki jeszcze we Wrocławiu nie było - rezerwujcie czas,

powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

A ja wolę moją Mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

A ja wolę moją Mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/