Szanty dla Kasi - Gramy dalej!

Szanty dla Kasi - Gramy dalej!

Szanty we Wrocławiu! Zapraszamy już 28 maja do Starego Klasztoru. Mechanicy Shanty, Flash Creep, Szkocka Trupa, Krzysztof Jurkiewicz (Formacja), Tomek Lewandowski, Marta Kania, Tomek Motyka, Znienacka Project, W Stronę Portu, Jan i Klan oraz Uhuhu wystąpią w specjalnym koncercie "Szanty dla Kasi - Gramy dalej". Szanty bilety już dostępne.

Szanty dla Kasi - Gramy dalej - informacje

Spotykamy się w Sali Witrażowej Starego Klasztoru, aby przy dobrej muzyce, w gronie przyjaciół, wspomnieć wyjątkową osobę, stałą bywalczynię niezliczonej ilości koncertów, Kasię Sobańską, która w styczniu tego roku przeszła na drugą stronę, aby słuchać Największej Orkiestry Nie z Tego Świata.

 

Kasia przez wiele lat pojawiała się na takiej ilości koncertów, że można było podejrzewać istnienie nie jednej, a co najmniej kilku Kaś, ubarwiających innym życie uśmiechem, dobrem i pozytywną energią. Ale Kasia na koncertach nie była jedynie widzem. Kasia bywała dla artystów podporą, inspiracją, ostoją spokoju, jasnym punktem, którego szukało się stojąc na scenie. Do jej słodkich tajemnic należała niezwykła umiejętność angażowania ludzi do różnych ważnych spraw, w tym zbiórek czy licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I wszystko potrafiła robić z nieśmiałym

uśmiechem, jakby niechcący, choć stało za tym mnóstwo pracy i zaangażowania. W sobotę 28 maja spotkamy się i znów zagramy dla Kasi, aby pokazać, że dobro, które w nas zostawiła, wraca po wielokroć.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Szanty dla Kasi - Gramy dalej!
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/