XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

SPRAWDŹ BILETY

W tym roku w andrzejkowy weekend spotkamy się z Państwem już po raz piętnasty! Doczekaliśmy się pięknego Jubileuszu, który uczcimy bardzo hucznie wraz z Państwem. Już 27 listopada w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca wystąpią wszystkie największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej, które są z nami od początku. Nie zabraknie też muzycznych nowości oraz znakomitych gości specjalnych! XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem bilety już w sprzedaży.

XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem artyści

Jacek Silskipolski Julio Iglesias, obiekt westchnień wielu Pań, uwodzący wspaniałym głosem.

 

Happy Jędrowski Showbez niego nie może się odbyć żadna śląska biesiada, ani żaden prawdziwy śląski koncert. Wspaniały showman, charyzmatyczny Artysta, który rozgrzeje każdą publiczność.

 

Mirek Szołtyseknie odcina się od swoich korzeni, a Śląsk promuje najlepiej, jak potrafi. Na scenie występuje już ponad 30 lat! Charyzmatyczny i uwielbiany.

 

Claudia i Kasia Chwołkadwie piękne i wspaniałe Panie, które nie są siostrami. Skromne, ale bardzo uzdolnione. Mama i córka od lat tworzą wspaniały duet!

 

Karpowicz Family – Nieść ludziom radość i nadzieję - to główne motto zespołu. Setki koncertów w kraju i za granicą mają wpływ na ich popularność. Muzyka i taniec tej barwnej grupy charakteryzuje się temperamentem i melodyjnością.

 

Paweł Gołeckiprzystojny i muzykalny. Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Już w wieku kilku lat zapoznawał się z piosenkami wykonywanymi przez swojego tatę, który prowadził własny zespół.

 

Gang Marcelaprawdziwa legenda muzyki country/pop! Pomimo upływu lat nie tracą na popularności i atrakcyjności. Zespół koncertuje licznie w kraju i za granicą oraz wciąż zaskakuje nowym, coraz bardziej dojrzałym repertuarem.

 

Magdalena Naglik – pochodzi z Osieka. Śpiewa od najmłodszych lat i już jako dziecko lubiła występować przed publicznością. W Zabrzu wystąpi w zaskakującym duecie!

 

Naira Ayvazyanwystąpi w kipiącym przebojami programie. Artystce towarzyszyć będą: Łukasz Kostka i Kamil Roch Karolczuk. Zaśpiewają  najpiękniejsze arie i duety  z takich operetek jak ''Wesoła Wdówka'', ''Księżniczka Czardasza''  w adaptacji śląskiej Mariana Makuli.  

 

Zespół Pieśni i Tańca Mały Śląsk – niezwykle uzdolniony zespół folklorystyczny z Radzionkowa. Na swoim koncie mają niezliczoną liczbę występów w kraju i za granicą oraz mnóstwo nagród.

 

 Kiersi - to śląskie granie na najwyższym poziomie. W swoim repertuarze posiada piosenki autorskie, biesiadne oraz utwory w stylu bałkańskim i klezmerskim.

 

Tradycyjnie Galę poprowadzi zdecydowanie najlepsza para Artystów, która jest z nami od pierwszego andrzejkowego koncertu. Są wspaniali i uwielbiani. Takich dwóch Krzyśków nigdzie indziej Państwo nie spotkacie! Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek rozbawią Państwa w listopadzie!

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/