PIEŚNI WSPÓŁCZESNE LIVE AT CAVATINA HALL

PIEŚNI WSPÓŁCZESNE LIVE AT CAVATINA HALL

Skorzystaj z limitowanej przedsprzedaży! Już teraz zamów album Miuosha i Zespołu Śląsk "PIEŚNI WSPÓŁCZESNE live at Cavatina Hall", który ukaże się już  27 maja 2022.

Miuosh i Zespół Śląsk "PIEŚNI WSPÓŁCZESNE live at Cavatina Hall"

Pierwsza trasa koncertowa projektu "PIEŚNI WSPÓŁCZESNE"Miuosha i Zespołu Śląsk dobiegła końca. Wyróżniony niedawno Platynową Płytą projekt ostatnie koncerty zagrał w nowo powstałej sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej. 27 maja do sklepów trafi album "PIEŚNI WSPÓŁCZESNE live at Cavatina Hall", który zawierać będzie zapis tego wyjątkowego spektaklu muzycznego. W limitowanej wersji dostępnej już w przedsprzedaży znajdą się również dwa dodatkowe krążki, a jeden z nich będzie pierwszym polskim wydawnictwem muzycznym zrealizowanym w technologii Dolby Atmos. Wydawnictwo jako kolejny element tej niepowtarzalnej układanki muzycznej oprócz muzyki będzie zawierać również dostęp on-line do masy materiałów dodatkowych w postaci cyfrowej, m.in. do filmu koncertowego ukazującego kulisy prac nad produkcją tego wydarzenia oraz zapis video koncertów, które odbędą się w nowo otwartej sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej.

 

Najintensywniejsza cześć naszej trasy koncertowej zbiegła się z wybuchem wojny w Ukrainie. Wspólnie z wszystkimi wykonawcami mocno przeżywamy te wydarzenia, a to co dawaliśmy z siebie na scenie nie pozostawało wolne od echa tych wszystkich drastycznych wydarzeń. Długo zastanawiałem się jak ten projekt mógłby wesprzeć społeczność ukraińską, i po kilku dniach podjęliśmy jednogłośną decyzję o przekazaniu całości zysków z przedsprzedaży wydawnictwa koncertowego dla Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi akcję SOS UKRAINA. Ten album to w zasadzie nasze podziękowanie dla osób, które zamawiając go zdecydują się pomóc. - Miuosh

 

Podczas koncertów PIEŚNI WSPÓŁCZESNYCH na scenie obok Miuosha i Zespołu Śląsk pojawili się: Tomasz Organek, Natalia Grosiak, Bela Komoszyńska, Marcin Wyrostek, Jakub Józef Orliński, Igor Herbut, Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, Błażej Król, Julia Pietrucha, Kayah, Igo, WaluśKraksaKryzys, Justyna Święs, Krzysztof Kijewski, Franek Trojanowski, Barbara Lubos.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

PIEŚNI WSPÓŁCZESNE LIVE AT CAVATINA HALL
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/